Restauracja Alter Ego 2.0 na Starym Mieście w Lublinie na zdjęciach galerii

Foto-hotel.pl 

Wejscie Restauracji Alter Ego 2.0 w Lublinie - zdjęcie do galerii
Wejście do Hotelu Alter i Restauracji Alter Ego 2.0 w Lublinie (prawa autorskie do zdjęcia zastrzeżone dla Foto-hotel.pl)

Alter, to nowa restauracja i kawiarnia na kulinarnej mapie Lublina, która powstała w miejscu dotychczas funkcjonującej restauracja 16 Stołów. Zatem nawiązując do projektu uświetniania wizerunku lubelskich hoteli i restauracji, wprowadzamy do naszej witryny Foto-hotel.pl, stronę z galerią zdjęć zewnętrznych tego lokalu.

Lokalizacja Restauracji Alter Ego 2.0 Lublinie

Restauracja, kawiarnia Alter, jest usytuowana się na Starym Mieście w Lublinie, przy ul. Grodzkiej 30. Lokal mieści się w butikowym, Hotelu Alter, który dysponuje też komfortową strefą Alter SPA & Wellness. Taka lokalizacja restauracji jest niezwykle prestiżowa, zwłaszcza że kamienica Grodzka 30 to szesnastowieczny zabytek, zaliczany do najpiękniejszych w Lublinie. Można tutaj zjeść śniadanie lub obiad i wypić kawę w kameralnej atmosferze, a potem zwiedzić Stare Miasto i pobliski Zamek Lubelski.  Można też w Alter zorganizować event firmowy lub rodzinny, w tym przyjęcie weselne.  

Galeria zdjęć Restauracji Alter Ego 2.0 i Hotelu Alter w Lublinie

Restauracja Alter Ego na Starym Mieście w Lublinie, późną nocą - zdjęcie do galerii
Hotel Alter z Restauracją Alter Ego 2.0, w blaskach świateł Starego Miasta w Lublinie (prawa autorskie do zdjęcia zastrzeżone dla Foto-hotel.pl)
Restauracja i hotel Alter przy Grodzkiej 30 w Lublinie - zdjęcie do galerii
Fragment kamienicy przy Grodzkiej 30 w Lublinie, z hotelem i restauracją Alter Ego 2.0 (prawa autorskie do zdjęcia zastrzeżone dla Foto-hotel.pl)
Restauracja Alter na Starym Mieście w Lublinie wczesnym rankiem - zdjęcie do galerii
Ogródek Restauracji Alter Ego 2.0, przy hotelu Alter, na Starym Mieście w Lublinie, wczesnym rankiem (prawa autorskie do zdjecia zastrzeżone dla Foto-hotel.pl)
Alter Ego 2.0 - restauracja Hotelu Alter w Lublinie
Fragment ogródka z logo Restauracji Alter Ego (prawa autorskie do zdjęcia zastrzeżone dla Foto-hotel.pl)
Ogródek restauracji Alter w Lublinie - zdjęcie do galerii
Biesiadowanie w ogródku Restauracji Alter Ego 2.0 w Lublinie (prawa autorskie do zdjęcia zastrzeżone dla Foto-hotel.pl)
Restauracja Alter w Lublinie, z ul.Grodzką -zdjęcie do galerii
Siedziba Restauracji Alter Ego 2.0, na Starym Mieście w Lublinie (prawa autorskie do zdjęcia zastrzeżone dla Foto-hotel.pl)
Nocny widok na ogródek Restauracji Alter, przy hotelu Alter w Lublinie -zdjęcie do galerii
Nocny widok na hotel z ogródkiem Restauracji Alter Ego 2.0 w Lublinie (prawa autorskie do zdjęcia zastrzeżone dla Foto-hotel.pl)