Trybunalska City Pub i hotel Trybunalska w Lublinie w galerii zdjęć Foto-hotel.pl

Trybunalska City Pub i hotel Trybunalska w Lublinie - zdjęcie do galerii
Restauracja Trybunalska City Pub z hotelem Trybunalska na Starym Mieście w Lublinie (prawa autorskie do zdjęcia zastrzeżone dla Foto-hotel.pl)

Trybunalska City Pub, to restauracja na Starym Mieście w Lublinie, które posiada zaplecze noclegowe w postaci kameralnego hotelu Trybunalska, dlatego niniejsza strona Foto-hotel.pl  dotyczy obydwu obiektów.

Trybunalska City Pub – popularna restauracja w Lublinie

Restauracja Trybunalska City Pub jest niewątpliwie jednym z najlepszych i najpopularniejszych lokali gastronomicznych w Lublinie. Sprzyja temu doskonała lokalizacja w Rynku, przez który przewijają się masy turystów zwiedzających Stare Miasto, pobliskie Krakowskie Przedmieście i Zamek Lubelski. Niebagatelne znaczenia ma też duże doświadczenie branżowe właścicieli Trybunalskiej oraz funkcjonujących w sąsidztwie Pubu U Szewca i Hotelu Grodzka 20.  Restauracja ma stałych bywalców. Niektórzy z nich pracują w pobliskich urzędach i firmach, dlatego wpadają do Trybunalskiej na śniadanie, lunch, obiad lub tylko na znakomitą kawę z ciastem wypiekanym na miejscu. Trybunalska wyróżnia się wielkim asortymentem menu, z kuchnią polską, w tym regionalną lubelską, jak z też innych części świata, w tym Tajlandii. Można tutaj zamówić wszystko, w tym danie główne z zupą i deserem, pizzę, cebularza, burgera i piwo kraftowe.

Hotel Trybunalska z salą szkoleniowo-konferencyjną

Górne kondygnacje pięknej kamienicy przy Rynek 4 zajmuje hotel, z salą szkoleniowo-konferencyjną. Całość stanowi idealne połączenie zabytkowych wnętrz z nowoczesnym wystrojem. Nocleg kosztuje tutaj relatywnie tanio, w kontekście ceny i jakości oferowanej usługi.

Hotel Avatary Miasta

Obiekt hotelowy Avatary Miasta jest połączony z Trybunalska City Pub wspólnym przejściem i powiązany z restauracją pod względem właścicielskim. Klienci hotelu spożywają posiłki w tej restauracji.

Galeria zdjęć restauracji Trybunalska City Pub i hotelu Trybunalska 

Prezentujemy galerię zdjęć restauracji i hotelu Trybunalska, która wpisuje się w nasz projekt polegający na wzbogacaniu wizerunku lubelskich hoteli i restauracji. Nasze przedsięwzięcie jest bardzo istotne ponieważ Google grafika docenia nasze fotografie i wyświetla w obrazach najwięcej zdjęć hoteli i restauracji naszego autorstwa. Co więcej, nasze zdjęcia zdecydowanie wyróżniają się jakością na tle innych. Godne uwagi jest również to, że nasze strony z galeriami wyświetlają się zwykle na najwyższych pozycjach.

Restauracja Trybunalska City Pub i Hotel Trybunalska w upalny dzień - zdjęcie do galerii
Goście hotelu Trybunalska w Lublinie, w ogródku restauracji Trybunalska City Pub (prawa autorskie do zdjęcia zastrzeżone dla Foto-hotel.pl)
Pasaż ogródków przy restauracji Trybunalska City Pub w Lublinie -zdjęcie do galerii
Pasaż ogródków restauracji Trybunalska City Pub w Lublinie (prawa autorskie do zdjęcia zastrzeżone dla Foto-hotel.pl)
Hotel Trybunalska i Trybunalska City Pub o świcie - zdjęcie do galerii
Hotel Trybunalska z restauracją i Avatary Miasta, wczesnym rankiem – październik 2021 (prawa autorskie do zdjęcia zastrzeżone dla Foto-hotel.pl)
Pierzeja zachodnia Rynku Starego Miasta w Lublinie, z restauracją Trybunalska City Pub i hotelem Trybunalska - zdjęcie do galerii
Restauracja i hotel Trybunalska w pierzei zachodniej Rynku Starego Miasta w Lublinie (prawa autorskie do zdjecia zastrzeżone dla Foto-hotel.pl)
Restauracja Trybunalska City Pub i hotel Trybunalska w Lublinie w pasażu kamienic Starego Miasta - zdjęcie do galerii
Pasaż kamienic Starego Miasta w Lublinie z restauracją i hotelem Trybunalska (prawa autorskie do zdjęcia zastrzeżone dla Foto-hotel.pl)
Restauracja Trybunalska City Pub w Lublinie z wejściem do hotelu - zdjęcie do galerii
Restauracja Trybunalska City Pub z wejściem do hotelu (prawa autorskie do zdjęcia zastrzeżone dla Foto-hotel.pl)
Restauracja Trybunalska City Pub i hotel Trybunalska wieczorem - zdjęcie do galerii
Wieczorne biesiadowanie w restauracji Trybunalska City Pub (prawa autorskie do zdjęcia zastrzeżone dla Foto-hotel.pl)
Widok od restauracji Trybunalska w Lublinie - zdjęcie do galerii
Nocny widok z ogródka Trybunalska City Pub w Lublinie (prawa autorskie do zdjęcia zastrzeżone dla Foto-hotel.pl)
Restauracja Trybunalska City Pub przy Rynek 4 w Lublinie - zdjęcie do galerii
Ogródek restauracji Trybunalska City Pub przy Rynek 4 w Lublinie (prawa autorskie do zdjęcia zastrzeżone dla Foto-hotel.pl)
Hotel Trybunalska i Avatary Lublina - zdjęcie do galerii
Hotele Trybunalska i Avatary Miasta – październik 2021 (prawa autorskie zastrzeżone dla Foto-hotel.pl)
Wejście do hotelu Avatary Miasta, połączonego z Trybunalska City Pub
Avatary Miasta, hotel powiązany z restauracją Trybunalska City Pub (prawa autorskie do zdjęcia zastrzeżone dla Foto-hotel.pl)