Wykwintne restauracje, cukiernie oraz komfortowe hotele i apartamenty Lublina – Przewodnik Foto-hotel.pl 2021

Niniejsza strona jest przeznaczona dla turystów przyjeżdżających do Lublina, którzy cenią sobie wykwintne jedzenie najlepszych restauracji i cukierni, jak też komfortowe nocowanie w luksusowych hotelach i apartamentach. Prestiżowe restauracje w wielu przypadkach są związane z najlepszymi hotelami Lublina, ale często występują pod inną nazwą. Użytkownicy internetu spoza Lublina, mogą się w tym gubić, stąd wziął się pomysł utworzenia tej strony w ramach Przewodnika kulinarnego Foto-hotel.pl 2021. Gdyby ktoś szukał innych lubelskich restauracji, cukierni, hoteli, apartamentów lub hosteli, proponujemy zajrzeć na inne strony przewodnika np. ,,gdzie zjeść śniadanie i lunch, ,,dobre jedzenie kuchni polskiej w Lublinie“, ,,gdzie napić się dobrego piwa i dobrze zjeść w Lublinie” i inne.Zachęcamy też do obejrzenia galerii zdjęć hoteli Lublina i atrakcji turystycznych.

Wykwintne restauracje i cukiernie komfortowych hoteli i apartamentów Lublina

Ten dział jest przeznaczony dla osób, które chcą mieć wszystko ,,pod ręką”; wyszukane jedzenie w najlepszej restauracji lub cukierni Lublina oraz komfortowe apartamenty lub pokoje hotelowe.

Restauracja 16 Stołów Alter Hotel Lublin & SPA

Wykwintna Restauracja 16 Stołów Hotelu Alter w Lublinie
Wejście do wykwintnej Restauracji 16 Stołów najlepszego hotelu Alter w Lublinie (prawa autorskie do zdjęcia zastrzeżone dla Foto-hotel.pl)

Restauracja 16 Stołów, mieści się w komfortowym Hotelu Alter, przy ul. Grodzkiej 30 w Lublinie, gdzie niedawno funkcjonowała restauracja EGO. Lokal serwuje wykwntne dania regionalnej kuchni polskiej, w nowoczesnym wydaniu, a także  bogaty zestaw najlepszych win. Hotel Alter jest zaś obiektem noclegowym z najwyższej półki, oznaczony pięcioma gwiazdkami.

Restauracja Nieznana IBB Grand Hotel Lublinianka

Wykwintna Restauracja Nieznana IBB Grand Hotelu Lublinianka
Wykwintna Restauracja Nieznana w komfortowym IBB Grand Hotel Lublinianka (prawa autorskie do zdjęcia zastrzeżone dla Foto-hotel.pl)

Restauracja Nieznana funkcjonuje w IBB Grand Hotel Lublinianka, przy Krakowskim Przedmieściu 56. Potrawy restauracji nawiązują do tradycyjnej kuchni polskiej.

Restauracja i cukiernia Mandragora i Apartament Nr 22 Rynek 5

Apartamenty Nr 22 Rynek 5 w pasażu kamienic Starego Miasta w Lublinie
Komfortowe Apartamenty Mandragora Nr 22 Rynek 5, po stronie prawej pasażu Starego Miasta w Lublinie (prawa autorskie do zdjęcia zastrzeżone dla Foto-hotel.pl)

Mandragora, to kompleks kulinarny i noclegowy zlokalizowany na Starym Mieście w Lublinie. W jego skład wchodzą: Żydowska Restauracja Mandragora zajmujący kamienicę Pod Lwami przy Rynek 10, Słodka Mandragora, z cukiernią, kawiarnią i piekarnią oraz Apartamenty Nr 22, pod adresem Rynek 5.

Restauracja The Olive i Hotel Ilan

Wykwintna restauracja The Olive, Hotelu Ilan w Lublinie
Wejście do wykwintnej restauracji The Olive i Hotelu Ilan (prawa autorskie do zdjęcia zastrzeżone dla Foto-hotel.pl)

The Olive, to wykwintna restauracja komfortowego Hotelu Ilan w Lublinie, który mieści się przy ul. Lubartowskiej 85.

Restauracja Trybunalska City Pub i hotele: Trybunalska i Avatary Miasta 

Wykwintna restauracja i komfortowy hotel Trybunalska w Lublinie
Wykwintna restauracja i komfortowe hotele Trybunalska i Avatary Miasta w Lublinie (prawa autorskie do zdjęcia zastrzeżone dla Foto-hotel.pl)

Trybunalska City Pub to restauracja powiązana z obiektami hotelowymi Trybunalska i Avatary Miasta. Trybunalska zajmuje kamienicę przy Rynek 4, zaś Avatary Miasta przy Rynek 3 w Lublinie.

Restauracja Magia i Apartamenty Magia

Wykwintna Restauracja Magia w Lublinie
Wykwintna Restauracja Magia w Lublinie (prawa autorskie do zdjęcia zastrzeżone dla Foto-hotel.pl)
Restauracja Magia z ulicą Grodzką w Lublinie
Restauracja Magia z ul. Grodzką w Lublinie (prawa autorskie do zdjęcia zastrzeżone dla Foto-hotel.pl)

Magia – restauracja i apartamenty, są zlokalizowane w dwóch kamienicach Starego Miasta w Lublinie. Restauracja przy ul. Grodzkiej 2,  a apartamenty przy ul. Rybnej 1.

Cukiernia Vanilla Cafe i Hotel Vanilla

Wykwintna cukiernia Vanilla Cafe przy Vanilla Hotel Lublin
Wykwintna cukiernia Vanilla Cafe przy komfortowym Vanilla Hotel Lublin (prawa autorskie do zdjęcia zastrzeżone dla Foto-hotel.pl)
Komfortowy Hotel Vanilla Lublin z cukiernią Vanilla Cafe
Hotel Vanilla w Lublinie z cukiernią Vanilla Cafe (prawa autorskie do zdjęcia zastrzeżone dla Foto-hotel.pl)

Vanilla Cafe mieści się pod adresem Krakowskie Przedmieście 12 w Lublinie, przy Hotelu Vanilla. Vanilla Cafe to cukiernia i kawiarnia, serwująca nie tylko smakowite słodkości własnego wyrobu, ale też potrawy garmażeryjne sporządzone na miejscu.

Pub U Szewca i Hotel Grodzka 20

Wykwintna restauracja Irish Pub U Szewca i Hotel Grodzka 20 w Lublinie
Irish Pub U Szewca z Hotelem Grodzka 20 w Lublinie (prawa autorskie do zdjęcia zastrzeżone dla Foto-hotel.pl)

Pub U Szewca i Hotel Grodzka 20 są ściśle powiązane pod względem właścicielskim i lokalizacyjnym, albowiem zajmują sąsiednie kamienice przy ul. Grodzkiej 18 i 20.

Restauracja Ogród  i Hotel Victoria

Wykwintna Restauracja Ogród i Hotel Victoria w Lublinie
Wykwintna Restauracja Ogród w komfortowym Hotelu Victoria w Lublinie (prawa autorskie do zdjęcia zastrzeżone dla Foto-hotel.pl)

Ogród – restauracja naturalna, mieści się na parterze wielkiego gmachu Hotelu Victoria, przy ul. Prezydenta Gabriela Narutowicza 58/60. Restauracja  poleca dania tradycyjnej kuchni polskiej i międzynarodowej.

Restauracja Trzy Romanse i Hotel Wieniawski

Wykwintna Restauracja Trzy Romanse i Hotel Wieniawski w Lublinie
Wykwintna Restauracja Trzy Romanse i komfortowy Hotel Wieniawski w Lublinie (prawa autorskie do zdjęcia zastrzeżone dla Foto-hotel.pl)

Trzy Romanse to restauracja Hotelu Wieniawski, mieszczącego się w centrum Lublina przy ul. Sądowej 6. W swoim menu restauracja nawiązuje do tradycyjnej kuchni polskiej, regionalnej.

Restauracja Kulturalna i Arche Hotel Lublin

Wykwintna Restauracja Kulturalna w komfortowym Arche Hotel Lublin
Wykwintna Restauracja Kulturalna w komfortowym Arche Hotel Lublin (prawa autorskie do zdjęcia zastrzeżone dla Foto-hotel.pl)

Kulturalna to restauracja Arche Hotel w Lublinie, zlokalizowanego przy ul.Zamojskiej 30. Poleca dania kuchni polskiej, nawiązującej do lokalnych tradycji kulinarnych.

Restauracja Hotelu Forum Fitness SPA & Wellness

Wykwintna Restauracja komfortowego Hotelu Fitness SPA & Wellness w Lublinie
Wykwntna Restauracja komfortowego Hotelu Forum w Lublinie (prawa autorskie do zdjęcia zastrzeżone dla Foto-hotel.pl)

Restauracja Hotelu Forum Fitness SPA & Wellness mieści się w Lublinie przy ul. Obywatelskiej 8.

Hotel Restauracja Browar Lwów

Dobra Restauracja i Hotel Browar Lwów w Lublinie
Restauracja Hotelu Browar Lwów w Lublinie (prawa autorskie do zdjęcia zastrzeżone dla Foto-hotel.pl)

Restauracja Browar Lwów i hotel, mieści się przy ul.Bronowickiej 2 w Lublinie. Polecane są tutaj dania kuchni polskiej, ukraińskiej i europejskiej.

Carmelito – lodziarnia, cukiernia i apartamenty

Wykwintna cukiernia-lodziarnia i komfortowe apartamenty Carmelito w Lublinie
Cukiernia-lodziarnia i apartamenty  Carmelito w Lublinie (prawa autorskie do zdjecia zastrzeżone dla Foto-hotel.pl)

Carmelito to kompleks gastronomiczno-noclegowy, na który składa się cukiernia-lodziarnia i apartamenty przy Krakowskim Przedmieściu 2.