Zdjęcia hoteli Lublina autorstwa Foto-hotel.pl

Zdjęcia hoteli Lublina zawarte na tej stronie tworzą unikalną galerię. Unikatowość polega na możliwości błyskawicznego przeglądania fotografii o dużych wymiarach, bez konieczności klikania na miniaturę lub strzałkę. Jak wiadomo, takich rozwiązań nie stosuje się w typowych galeriach, które otwierają się wolniej.  Strona zawiera wybrane zdjęcia hoteli Lublina, ale pod każdym zdjęciem znajduje się link do strony z galerią zdjęć  hoteli, hosteli, pensjonatów i apartamentów.

IBB Grand Hotel Lublinianka

IBB Grand Hotel Lublinianka w całej krasie
IBB Grand Hotel Lublinianka w całej okazałości (prawa autorskie Foto-hotel.pl)

IBB Grand Hotel Lublinianka mieści się w centralnej części miasta, przy Krakowskim Przedmieściu 56. Hotel zajmuje prestiżowy, zabytkowy obiekt z przełomu XIX iXXw. Stąd jest blisko do wszystkich popularnych miejsc odwiedzanych przez turystów, jakie znajdują się w centrum miasta. Tuż przy hotelu rozciąga się wielki system podświetlanych fontann, zaś w promieniu półtora kilometra mieszczą się: Stare Miasto, zamek, Centrum Spotkania Kultur i Ogród Saski.

Zobacz więcej zdjęć IBB Grand Hotel Lublinianka

Hotel Europa 

Zdjęcie Hotelu Europa w Lublinie
Hotel Europa w Lublinie (prawa autorskie Foto-hotel.pl )

Hotel Europa, czterogwiazdkowy, jest zlokalizowany przy Krakowskim Przedmieściu 29, tuż przy trakcie spacerowym, głównej ulicy Lublina, prowadzącym do Starego Miasta i Zamku. Od strony zachodniej graniczy z pięknym zespołem fontann. Ok. 200 m dalej, w kierunku zachodnim, mieści się nowoczesne Centrum Spotkania Kultur i zabytkowy Ogród Saski, a trzy kilometry stąd, bardzo popularne wśród turystów Muzeum Wsi Lubelskiej. Neorenesansowa bryła pochodzi z drugiej połowy XIX wieku.

Zobacz więcej zdjęć Hotelu Europa w Lublinie

Hotel Vanilla

Zdjęcie Hotelu Vanilla w Lublinie
Hotel Vanilla na Krakowskim Przedmieściu w Lublinie ( prawa autorskie Foto-hotel.pl )

Trzygwiazdkowy Hotel Vanilla mieści się przy  Krakowskim Przedmieściu 12, w zabytkowej budowli z siedemnastego wieku. Kilkadziesiąt metrów stąd jest wlot Bramy Krakowskiej, za którą rozciąga się Stare Miasto, wiodące do Zamku Lubelskiego. Idąc 200 metrów w kierunku przeciwnym trafimy na Plac Litewski z wielkim kompleksem urokliwych fontann, a nieco dalej – na Plac Teatralny, przy którym mieści się popularne Centrum Spotkania Kultur, sąsiadujące z zabytkowym Ogrodem Saskim.

Zobacz więcej zdjęć Hotelu Vanilla w Lublinie

Hotel Wieniawski

Zdjęcie Hotelu Wieniawski w Lublinie
Hotel Wieniawski w Lublinie w całej okazałości ( prawa autorskie Foto-hotel.pl )

Trzygwiazdkowy Hotel Wieniawski, mieści się w centrum Lublina, przy ul. Sądowej, równoległej do Krakowskiego Przedmieścia. Obiekt zajmuje zabytkową kamienicę z 1912 r. Lokalizacja hotelu powoduje, że stąd jest blisko do najczęściej odwiedzanych miejsc przez turystów. Dotyczy to Starego Miasta, Zamku Lubelskiego, kompleksu podświetlanych fontann, Centrum Spotkania Kultur czy też skansenu Muzeum Wsi Lubelskiej.

Zobacz więcej zdjęć Hotelu Wieniawski w Lublinie

 

Hotel Victoria

Zdjęcie Hotel Victoria Lublin w słońcu
Hotel Victoria Lublin w letnim słońcu (prawa autorskie Foto-hotel.pl)

Trzygwiazdkowy Hotel Victoria, mieści w centrum Lublina, przy ul. Prezydenta Gabriela Narutowicza 58/60, równoległej do Krakowskiego Przedmieścia. Zwiedzając miasto, warto udać się stąd ulicą  Chopina do Krakowskiego Przedmieścia, a następnie  w kierunku wschodnim do Placu Litewskiego z zespołem fontann i dalej deptakiem do Bramy Krakowskiej, która stanowi wrota na Stare Miasto. Można też udać się ulicą Lipową do pobliskiego Centrum Spotkania Kultur lub Ogrodu Saskiego. W dalszej kolejności, jadąc w tym samym kierunku, do alei warszawskiej, koniecznie trzeba odwiedzić unikalne Muzeum Wsi Lubelskiej

Obejrzyj więcej zdjęć Hotelu Victoria w Lublinie

Hotel Alter

Zdjęcie Hotelu Alter w Lublinie
Hotel Alter w Lublinie, w świetle słońca ( prawa autorskie Foto-hotel.pl )

Hotel Alter, pięciogwiazdkowy, jest zlokalizowany na malowniczym Starym Mieście, przy ulicy Grodzkiej. Obiekt znajduje się w połowie drogi wiodącej z zamku do Bramy Krakowskiej, z wylotem na spacerowy deptak Krakowskiego Przedmieścia. Hotel zajmuje zabytkową, szesnastowieczną kamienicę z przepiękną fasadą, ale jest urządzony na wskroś nowocześnie.

Obejrzyj więcej zdjęć Hotelu Alter w Lublinie 

Hotel Forum

Zdjęcie Hotelu Forum w Lublinie
Hotel Forum w Lublinie w blasku słońca ( prawa autorskie Foto-hotel.pl )

Trzygwiazdkowy Hotel Forum Fitness SPA & Wellness mieści się na obrzeżach centrum, ok 2 km od Bramy Krakowskiej, która łączy Krakowskie Przedmieście ze Starym Miastem. Jednak zwiedzanie miasta warto rozpocząć od Zamku Lubelskiego, który jest położony  bliżej – w odległości jednego kilometra. Od zamku prowadzi stumetrowy trakt do Bramy Grodzkiej, którego przedłużeniem jest ulica Grodzka biegnąca przez Stare Miasto, Bramę Krakowską i deptak, który kończy się w połowie Krakowskiego Przedmieścia, przy zespole fontann. W dalszej kolejności, z Krakowskiego Przedmieścia można udać się do Centrum Spotkania Kultur i skansenu Muzeum Wsi Lubelskiej.

Zobacz więcej zdjęć Hotelu Forum w Lublinie

Hotel Lwów

Zdjęcie Hotelu Browar Lwów w Lublinie
Hotel Browar Lwów ( prawa autorskie Foto-hotel.pl )

 

Hotel Browar Lwów mieści się w strefie obrzeży ścisłego centrum Lublina, w odległości 1 km od Zamku,  Starego Miasta i promenady spacerowej Krakowskiego Przedmieścia.

Zobacz więcej zdjęć Hotelu Lwów w Lublinie

Hotel Campanile

Zdjęcie Hotelu Campanile w Lublinie
Hotel Campanile przy ulicy Lubomelskiej ( prawa autorskie Foto-hotel.pl )

Hotel Campanile, dwugwiazdkowy, jest zlokalizowany zaledwie 1000 m od ścisłego centrum Lublina, na styku Krakowskiego Przedmieścia i Alei Racławickich. Bardzo blisko stąd do Centrum Spotkania Kultur, parku Ogrodu Saskiego i deptaka spacerowego z zespołem fontann, a do Starego Miasta zaledwie 2 km. Nieco dalej, w odległości ok. 4 km mieści się jeden z największych skansenów w Polsce.

Zobacz więcej zdjęć Hotelu Campanile w Lublini Królewska 6

Hostel Królewska

Zdjęcie Hostelu Królewska w Lublinie
Hostel Królewska w Lublinie – w tle archikatedra ( prawa autorskie Foto-hotel.pl )

Hostel Królewska mieści się w samym sercu miasta Lublina, na styku Krakowskiego Przedmieścia i Starego Miasta. W pobliżu mieści się wiele atrakcji turystycznych. Urokliwe zaułki staromiejskie, Zamek Lubelski, trakt spacerowy Krakowskiego Przedmieścia z zespołem podświetlanych wodotrysków, czy też Centrum Spotkania Kultur.

Zobacz więcej zdjęć Hostel Królewska

Hotel Huzar

Zdjęcie Hotelu Huzar w Lublinie
Hotel Huzar na dalekim planie ( prawa autorskie Foto-hotel.pl )

 

Hotel Huzar, trzygwiazdkowy mieści się w centrum Lublina, przy ul. Spadochroniarzy 9, w strefie Alei Racławickich. Zaledwie 300 m od nowoczesnego kompleksu Centrum Spotkania Kultur i zabytkowego Ogrodu Saskiego, oraz 2 km od Starego Miasta i atrakcyjnego skansenu – Muzeum Wsi Lubelskiej.

Zobacz więcej zdjęć Hotelu Huzar w Lublinie

Hotel Ilan

Zdjęcie Hotelu Ilan w Lublinie
Hotel Ilan na dalekim planie ( prawa autorskie Foto-hotel.pl )

Hotel Ilan, czterogwiazdkowy, mieści się przy ulicy Lubartowskiej 85, na obrzeżach ścisłego centrum Lublina. Zajmuje zabytkową budowlę, w której przed drugą wojną światową mieściła się prestiżowa w skali całego świata szkoła rabinów – Jeszywas Chachmej Lublin. Zaledwie kilometr stąd rozciąga się ścisłe centrum miasta, ze Starym Miastem, Zamkiem Lubelskim i promenadą spacerową Krakowskiego Przedmieścia. W odległości ok. 2 km mieści się nowoczesne Centrum Spotkania Kultur, zaś, w odległości kilku kilometrów Muzeum na Majdanku – po stronie wschodniej i Muzeum Wsi Lubelskiej – po stronie zachodniej.

Zobacz inne zdjęcia Hotelu Ilan w Lublinie

Hotel Młyn

Zdjęcia Hotelu Młyn w lublinie
Hotel Młyn z daleka ( prawa autorskie Foto-hotel.pl )

Hotel Młyn, trzygwiazdkowy, zajmuje budynek dawnego młyna z 1922 r, mieszczącego się w centrum Lublina, pod adresem Aleje Racławickie 23a. Jest to jeden z najbliżej położonych  hoteli od bardzo popularnego skansenu Muzeum Wsi Lubelskiej- zaledwie 2,5 km, ale tuż obok mieszczą się: zabytkowy Ogród Saski i nowoczesne Centrum Spotkania Kultur. Blisko stąd jest również Plac Litewski z kompleksem podświetlanych fontann, promenada Krakowskiego Przedmieścia i Stare Miasto.

Zobacz więcej zdjęć Hotelu Młyn w Lublinie

 

 Rezydencja Cleopatra

Zdjęcia Rezydencji Cleopatra w Lublinie
Rezydencja Cleopatra w Lublinie w pasażu zabytkowych kamienic ( prawa autorskie Foto-hotel.pl )

Rezydencja Cleopatra, to hotel trzygwiazdkowy, zlokalizowany na lubelskim Starym Mieście, przy ul. Grodzkiej 26.

Zobacz więcej zdjęć Rezydencji Cleopatra w Lublinie

 

 Bramma Cafe

Zdjęcie pensjonatu Bramma Cafe w Lublinie
Pensjonat Brama Cafe w Lublinie ( prawa autorskie Foto-hotel.pl )

Pensjonat Bramma Cafe mieści się przy ul. Grodzkiej 23, tuż przy Bramie Grodzkiej, która stanowi wlot do Starego Miasta od strony Zamku Lubelskiego.

Zobacz więcej zdjęć Pensjonatu Bramma Cale w Lublinie

Folk Hostel

Zdjęcie Folk Hostel w Lublinie
Folk Hostel na lubelskim Krakowskim Przedmieściu ( prawa autorskie Foto-hotel.pl )

Folk hostel mieści się w ścisłym centrum Lublina, przy promenadzie pieszej  Krakowskiego Przedmieścia. Doskonała lokalizacja sprawia, że w ciągu pięciu minut można się przespacerować na Stare Miasto lub na Plac Litewski, do zespołu podświetlanych fontann

Zobacz więcej zdjęć Folk Hostel

Rezydencja Waksman

Zdjęcie Rezydencji Waksman w Lublinie
Rezydencja Waksman na Starym Mieście w Lublinie ( prawa autorskie Foto-hotel.pl

Zobacz więcej zdjęć Rezydencji Waksman

Hotel Grodzka 20

Zdjęcie Hotelu Grodzka 20 w Lublinie
Hotel Grodzka 20 na Starym Mieście w Lublinie ( prawa autorskie Foto-hotel.pl )

Zobacz więcej zdjęć Hotelu Grodzka 20

Pensjonat Trybunalska

Zdjęcie pensjonatu Trybunalska w Lublinie
Pensjonat Trybunalska w Rynku Starego Miasta w Lublinie ( prawa autorskie Foto-hotel.pl

Zobacz więcej zdjęć pensjonatu Trybunalska

Apartamenty przy Starówce

Zdjęcie Apartamentów przy Starówce w Lublinie
Apartamenty przy Starówce przy ulicy Świętoduskiej w Lublinie ( prawa autorskie Foto-hotel.pl )

Zobacz więcej zdjęć Apartamentów przy Starówce

Lolek Hostel

Zdjęcie Lolek Hostel w Lublinie
Lolek Hostel przy ul. Bernardyńskiej 9 w Lublinie ( prawa autorskie Foto-hotel.pl )

Zobacz więcej zdjęć Lolek Hostel

Cent Hostel

Zdjęcie Cent Hostel w Lublinie
Cent Hostel w Lublinie przy ulicy Ewangelickiej ( prawa autorskie Foto-hotel.pl )

Zobacz więcej zdjęć Cent Hostel

Hotel Piano

Zdjęcie Hotelu Piano w Lublinie
Hotel Piano w Lublinie (prawa autorskie Foto-hotel.pl)

Hoteli Piano mieści się w dużej lubelskiej dzielnicy Czuby, na osiedlu Ruta. Do centrum Lublina jest stąd ok. trzech kilometrów, ale osiedle jest doskonale obsługiwane przez komunikację miejską.

Zobacz więcej zdjęć Hotelu Piano w Lublinie

Hotel Mercure

Zdjęcie Hotelu Mercure w Lublinie
Hotel Mercure w Lublinie ( prawa autorskie Foto-hotel.pl )

Zobacz więcej zdjęć Mercure Hotel

Hotel Focus

Zdjęcie Hotelu Focus prz Alei Kraśnickiej w Lublinie
Hotel Focus przy alei Kraśnickiej ( prawa autorskie Foto-hotel.pl )

Zobacz więcej zdjęć Hotel Focus

Apartamenty Nr 6

Zdjęcie apartamentów Nr 6 na Starym Mieście w Lublinie
Apartamenty numer 6 przy ulicy Złotej w Lublinie ( prawa autorskie Foto-hotel.pl

Zobacz więcej zdjęć Apartamentów Numer 6

Focus Hotel Lublin

Focus Hotel Premium na Podzamczu w Lublinie
Focus Hotel na lubelskim Podzamczu (prawa autorskie Foto-hotel.pl)
Fokus Hotel Premium w nocnej krasie
Fokus Hotel w nocnej krasie (prawa autorskie Foto-hotel.pl)
Fronton Focus Hotel Premium pod chmurami
Fronton hotelu na Podzamczu (prawa autorskie Foto-hotel.pl)
Fronton Focus Hotel Premium Lublin - widok w nocy
Widok nocny na fronton Focus Hotel w Lublinie (prawa autorskie Foto-hotel.pl)
Tylna część Focus Hotel Premium Lublin
Zaplecze Focus Hotel w Lublinie (prawa autorskie Foto-hotel.pl)

Zobacz więcej zdjęć Focus Hotel w Lublinie

Arche Hotel

Hotel Ibis Styles Lublin 

Zdjęcie Ibis Styles Lublin w blasku lamp
Ibis Styles Lublin (prawa autorskie Foto-hotel.pl)

Obejrzyj inne zdjęcia hotelu Ibis Styles Lublin

Jeśli zobaczysz wszystkie zdjęcia hoteli, to obejrzyj też zdjęcia atrakcji turystycznych Lublina oraz animację panoramy Starego Miasta