Jak poprawić stronę internetową w Lublinie – w Foto-hotel.pl

Jak poprawić stronę internetową w Lublinie, z firmą Foto-hotel.pl

 

Skoro gościsz na naszej stronie to znaczy, że masz potrzebę poprawienia swojej witryny. Dobrze trafiłeś, bo my nie jesteśmy teoretykami tylko praktykami. Twoją stronę naprawimy wspólnie, abyś w przyszłości  samodzielnie mógł ją modyfikować. Najważniejsze że nauczysz się myśleć zgodnie z ideą SEO, czyli antycypować, jak potencjalni klienci będą wyszukiwać w google Twoją witrynę i czego wyszukiwarka google oczekuje od Twoich stron. Zanim jednak zaczniemy współpracę, zadzwoń do Foto-hotel.pl na numer 794 658 300. Potrzebujemy trochę informacji na temat Twojej strony i jej niedostatków.

Co poprawimy na stronie internetowej w pierwszej kolejności ?

Na początek sprawdzimy jaka jest struktura Twojej witryny i poszczególnych stron względem wymogów SEO. Chodzi przede wszystkim o to, czy zostały wdrożone nagłówki i czy prawidłowo została zastosowana ich hierarchia. Ponadto, czy poprawnie zastosowano słowa kluczowe, czy strona jest czytelna, czy jej treści nawiązują do tytułu strony i poszczególnych nagłówków, czy nazwy plików zdjęć są poprawne itd.itd. Jeśli się okaże, że struktura witryny jest wadliwa, to ją oczywiście zmienimy, ale prawdziwe działania zaczniemy jakby od końca, czyli zdjęć. Zdjęcia pełnią bowiem niezmiernie ważną funkcję w kwestii sprawnego wyświetlania strony internetowej w wynikach wyszukiwania, a ich poprawienie może wymagać sporo czasu. Jeśli zdjęcia są bardzo słabej jakości, lepiej je wykonać od nowa.

Poprawianie i wykonywanie zdjęć na stronach internetowych przez Foto-hotel.pl

Jeśli zdjęcia dobrze wyglądają na Twojej stronie, a jedynie źle zoptymalizowane, to przeprowadzimy ich optymalizację pod kątem jej wyświetlania na wysokich pozycjach. Natomiast, jeśli są zbyt ciemne i niezbyt kontrastowe, to dokonamy ich obróbki cyfrowej i zoptymalizujemy. Jeżeli zdjęcia są na tyle słabe, że ich poprawienie nie będzie miało sensu, to poprosimy Cię o inne zdjęcia. W przypadku braku zdjęć autorskich zaproponujemy ich wykonanie przez naszą firmę, bo się w tym specjalizujemy. Jakość naszych zdjęć możesz sprawdzić na naszej witrynie, która zawiera ogromną ilość fotografii, wyłącznie naszego autorstwa.

Ile czasu trwa poprawianie strony internetowej i jakie będą tego konsekwencje?

Wszystko zależy od ilości stron poprawianej witryny i jakie zmiany są konieczne do przeprowadzenia. Czy menu ma być zwykłe, czy też rozbudowane w postaci mega menu. Czy stronę trzeba zmieniać od podstaw, czy tylko wystarczy wprowadzić korekty. Ponadto, czy trzeba na nowo obrabiać zdjęcia, czy tylko je optymalizować. Każda strona jest inna i dopiero jej poznanie pozwoli ocenić ile czasu potrwa naprawa. Zresztą, poszczególne strony będą zmieniane sukcesywnie, ale najważniejsze jest to, że po poprawieniu będą funkcjonowały zdecydowanie lepiej. Będą bardziej widoczne w wynikach wyszukiwania.

Ile kosztuje poprawienie witryny internetowej w Foto-hotel.pl

Trudno jest określić koszty poprawienia witrynyj w sytuacji braku jakiejkolwiek wiedzy na jej temat. Koszt będziemy w stanie określić po zapoznaniu się ze szczegółami – ile stron ma witryna i co należy poprawić lub zbudować od podstaw. Generalnie jednak nasze usługi  są tanie, włącznie z lokalnym pozycjonowaniem.

Czy można poprawić stronę internetową korespondencyjnie, czy tylko w Lublinie?

Bez względu na to, czy działasz w Lublinie, czy na drugim krańcu Polski, nasza współpraca może przebiegać zdalnie. Musisz mieć tylko dostęp do panelu administracyjnego strony w WordPress

Czy poprawianie stron internetowych przez Foto-hotel.pl jest skuteczne? 

Jeśli masz wątpliwości, czy poprawianie stron www przez naszą firmę jest skuteczne, to wpisz w wyszukiwarce Google frazę ,,jak poprawić stronę Lublin”. Łatwo zauważysz, że dwie strony Foto-hotel.pl, pojawią się na najwyższych pozycjach. Jeśli zaś wpiszesz tylko ,,jak poprawić stronę” to nasza strona pojawi się na dziewiątej pozycji. Jest to znakomity wynik, ponieważ nasze strony są wyłącznie optymalizowane, bez pozycjonowania linkami zewnętrznymi. Mowa tu pozycjonowaniu lokalnym, nastawionym na użytkowników internetu z Lublina.