Panorama na Wisłę

Fotografowanie pod kątem strony internetowej z optymalizacją SEO 

Wykonywanie zdjęć na strony www wydaje się być działaniem banalnie prostym, ale wolno otwierające się galerie stron internetowych, dobitnie temu przeczą.

W kontekście optymalizacji i pozycjonowania  bardzo istotne jest to, aby fotografie zamieszczone na naszej stronie były niepowtarzalne i nie występowały na innych stronach. Jeśli chcemy mieć profesjonalną, dobrze funkcjonującą witrynę, to nie ma żadnego sensu zamieszczanie na niej ogólnodostępnych plików z płatnych lub darmowych banków zdjęć. Niektórzy fachowcy przestrzegają, że ogólnodostępne zdjęcia, masowo przesiewane przez roboty wyszukiwarek, są traktowane jako duplikaty. Takie fotki nie tylko nie pomagają, ale wręcz powodują mniejszą widoczność  strony w wyszukiwarkach internetowych. Z tego względu najlepszym rozwiązaniem jest zamieszczanie  zdjęć autorskich wykonanych pod kątem danej strony.

Przygotowanie zdjęć do optymalizacji SEO

Nasze zdjęcia są wykonywane w technologii HDR 3, ale nawet najlepsze zdjęcia autorskie, nie przyniosą żadnych korzyści, dla efektywności wyszukiwania strony www, jeśli nie zostaną odpowiednio przygotowane pod kątem SEO. Należy tutaj podkreślić, że zdjęcia nie poddane optymalizacji nie tylko nie usprawniają funkcjonowania strony, ale wręcz spowalniają jej otwieranie. Właśnie dlatego nasza usługa nie kończy się  na sfotografowaniu obiektu i cyfrowej obróbce zdjęcia. Każde zdjęcie poddajemy procesowi specyficznej optymalizacji, której celem jest zaprezentowanie na stronie www obrazu dobrej jakości, jaki będzie szybko się otwierał i był dobrze widoczny w wyszukiwarkach internetowych. Bardzo ważne przy tym jest to, że wg naszego rozwiązania rozmiary zdjęć są znacznej wielkości a ich pliki są bardzo lekkie. Dzięki temu, w przypadku prezentacji dużej ilości zdjęć,  proces otwierania obrazów jest znacznie szybszy niż w galeriach z miniaturkami. Jak to działa w praktyce, można  sprawdzić na naszej stronie Lublin hotele zdjęcia z otoczeniem architektonicznym szybkie przeglądanie

Komu polecamy nasze zdjęcia ?

Naszą usługę polecamy wszystkim właścicielom stron, którzy chcą być lepiej widoczni w wyszukiwarkach i osiągać dzięki temu wymierne korzyści. Dotyczy to  firm, wszelakich instytucji i osób prywatnych. Zdjęcia autorskie, dobrej jakości,  nadają stronie niepowtarzalnego osobistego  klimatu, dzięki któremu rośnie prestiż, wiarygodność i rozpoznawalność właściciela witryny  w lokalnym środowisku.

Wyróżnij się na tle bezpośredniej konkurencji

Eksperci zajmujący się marketingiem podkreślają wielką rolę dobrej jakości zdjęć  zamieszczanych  na  portalach  ogłoszeniowych. Wg Yield Planet  dobre  zdjęcia prezentowane przez hotel zwiększają ilość rezerwacji, zaś portal MarketingHotel.pl w artykule ,,Hotel na Bookingu – jak to działa ? ” doradza menedżerom hoteli, dostarczanie do Booking.com jak najlepsze zdjęcia, które wyróżniają się  na tle lokalnej  konkurencji. Wyróżnij się zatem również i Ty na tle swojej konkurencji, bez względu na to jaką dzialność prowadzisz. Jeśli nawet dzisiaj nie masz problemu z klientami, to musisz mieć na uwadze fakt, że rynek się zmienia i rozwija, a Ty nie możesz pozostać w tyle.