Zdjęcie dla hoteli Lublin

Fotografowanie hoteli oraz ich otoczenia krajobrazowego

Nasza firma specjalizuje się w wykonywaniu zdjęć pod kątem potrzeb właścicieli hoteli, pensjonatów, apartamentów, gospodarstw agroturystycznych, sanatoriów, domów wczasowych, SPA  oraz wszelkich firm i instytucji, które chcą stworzyć korzystny wizerunek swoich obiektów bądź efektowne portfolio zrealizowanych projektów.

Sprawdź na google grafika, jak wyglądają zdjęcia lubelskich hoteli autorstwa Foto-hotel.pl na tle innych fotek

Wpisz w wyszukiwarce google: hotel (nazwa) Lublin zdjęcia, a następnie kliknij pod miniaturami ,, więcej zdjęć dla zapytania…”. Gdy otworzy się strona google grafika ze zdjęciami danego hotelu, łatwo zauważysz, że w zdecydowanej większości przypadków zdjęcia Foto-hotel.pl rzucają się w oczy, ponieważ wyróżniają się przejrzystością, kontrastem, kolorystyką i jasnością. Poza tym, zdjęcia Foto-hotel.pl prezentują całe kadry, a hotele nie są na nich przekrzywione, co się niekiedy zdarza.

W następnej kolejności wpisz ponownie w ogólnej wyszukiwarce google ,, zdjęcia hotel (nazwa) Lublin” lub ,, nazwę hotelu Lublin galeria zdjęć” i sprawdź na której stronie google wyświetli się strona Foto-hotel.pl z galerią zdjęć hotelu, którego szukasz. Następnie  otwórz stronę z galerią, aby się przekonać o błyskawicznym przeglądaniu fotografii.

Dlaczego zdjęcia Foto-hotel.pl wyglądają dobrze w internecie a strony z galeriami hoteli wyświetlają się na najwyższych pozycjach w google  

Trzeba podkreślić, że strony Foto-hotel.pl nie są pozycjonowane w internecie, a wyświetlają się na samym szczycie wyszukiwarki google ( pod warunkiem dodania w wyszukiwarce ,, galeria zdjęć” lub ,,zdjęcia”).  Dzieje się tak dlatego, ponieważ sami dokonujemy bardzo dobrej, bezkosztowej optymalizacji stron, przy czym ogromną rolę pełni tutaj optymalizacja zdjęć.

Odrębną sprawą jest wygląd zdjęcia na stronie internetowej. Wielu nawet bardzo dobrych fotografów nie potrafi  odpowiednio obrobić zdjęcia pod kątem wyświetlania na stronie internetowej i dokonać optymalizacji fotografii. Zwykle dochodzi do sytuacji, że fotograf robi zdjęcia na zlecenie hotelu, który przekazuje fotki wykonawcy strony internetowej. Następnie fotografie są wprowadzane na stronę bez żadnych korekt. O ile dobrze wyglądają na ogół zdjęcia kulinariów, wykonywane ze specjalistycznym oświetleniem, to już w przypadku zdjęć zewnętrznych często efekty są opłakane. Zdjęcia są szare, blade i mało wyraziste i co gorsza, często mają obcięte spore fragmenty kadrów. Doskonale to widać jeśli otworzy się strona google grafika ze zdjęciami jakiegoś lubelskiego hotelu, aczkolwiek zdarzają się pozytywne, nieliczne wyjątki.

Nasza firma jest w korzystnej sytuacji, ponieważ sami stworzyliśmy od podstaw obszerną, funkcjonalną, efektowną stronę internetową,  na której zamieszczamy wyłącznie zdjęcia swojego autorstwa. Zdjęcia, które sami obrabiamy i optymalizujemy pod kątem sprawnego funkcjonowania w internecie. Dzięki temu, to samo możemy zrobić dla Twojej firmy.

Wyróżnij się na tle lokalnej konkurencji i wymień zdjęcia na stronie firmy. którą zarządzasz

Jeśli uznasz, że zdjęcia, jakie prezentujesz na stronie obniżają wizerunek firmy, którą zarządzasz – nie zwlekaj, tylko skontaktuj się z nami. Najlepiej zadzwoń na 794 658 300. Wspólnie ustalimy co możemy dla Ciebie zrobić. Konkurentów przybywa, a wymagania rynku będą coraz większe. Co wystarcza na dziś, może być za mało na jutro.

Co zyskasz jeśli zamówisz u nas zdjęcia swojego hotelu ?

Jeśli skorzystasz z naszej oferty, dopasujemy zdjęcia do Twojej istniejącej galerii lub pomożemy Ci stworzyć dodatkową galerię szybkiego przeglądania. Możemy też poprawić jakość Twoich zdjęć jakie zamieściłeś na stronie i zoptymalizować zdjęcia, aby otwierały się szybciej. Niezależnie od powyższego, strona z galeria zdjęć Twojego hotelu nadal będzie utrzymywana na Foto-hotel.pl i zostanie wzbogacona o link kierujący bezpośrednio do strony hotelu.

Przejdź do galerii zdjęć poszczególnych hoteli w Lublinie, wybierając obiekt noclegowy poniżej lub z menu 

ALTER

APARTAMENTY  Numer 6

APARTAMENTY PRZY STARÓWCE

ARCHE HOTEL

BRAMMA CAFE

CAMPANILE

CENT HOSTEL

CLEOPATRA

EUROPA

FOCUS

FOCUS HOTEL PREMIUM

FOLK HOSTEL

FORUM

GRODZKA 20

HOSTEL KRÓLEWSKA

HUZAR

IBB Grand Hotel Lublinianka

IBIS STYLES

ILAN

LOLEK HOSTEL

LWÓW

MERCURE

MŁYN

PIANO

REZYDENCJA WAKSMAN

TRYBUNALSKA

VANILLA

VICTORIA

WIENIAWSKI