Eventowe hotele i restauracje Lublina z komfortową ofertą konferencyjną i szkoleniową 

Eventowe hotele i restauracje w Lublinie z ofertą konferencyjną

Niniejsza strona prezentuje hotele Lublina i wykwintne restauracje, które oferują komfortowe warunki do organizacji eventów, konferencji, imprez integracyjnych, prezentacji, czy też szkoleń. Tutaj się dowiesz w jakim hotelu i restauracji można wynająć kameralną salę na bankiet lub wystawną kolację, a w jakim – dużą salę na mega event: firmowy, korporacyjny lub kulturalny. Ponadto zasięgniesz informacji, w której restauracji i hotelu warto zarezerwować termin na urządzenie wystawnego wesela z tańcami, a w jakiej na wypasione przyjęcie weselne lub inną uroczystość rodzinną. Warto też wiedzieć, które z restauracji prowadzą cateringową obsługę   konferencji, wesel, przyjęć, spotkań integracyjnych, szkoleń i innych eventów, jakie odbywają się poza obiektem, zarówno dla małych grup jak i tysiąca osób. W tym konteksćie można też sprawdzić, gdzie można zamówić na event smaczne ciasta, torty lub inne słodkości.

Z uwagi na to, że niniejsza strona nawiązuje do tematyki kulinarnej, stanowi ona część Przewodnika Foto-hotel.pl.

Hotele i restauracje Lublina, które organizują eventy firmowe, konferencje, szkolenia i wystawne przyjęcia

Oto nasze propozycje na wybór hotelu i restauracji na organizację eventu w Lublinie.

Alter Hotel Lublin & SPA z Fresca Ristorante

Eventowy Hotel Alter Lublin i Restauracja 16 Stołów z komfortową ofertą konferencyjną i szkoleniową
Ewentowy Alter Hotel Lublin & SPA z Fresca Ristorante (prawa autorskie do zdjęcia zastrzeżone dla Foto-hotel.pl)

Hotel Alter z włoską restauracją Fresca,  stwarzają ekskluzywne warunki do organizacji średniej wielkości eventów, szkoleń i wystawnych przyjęć. Trzeba podkreślić, że  sama lokalizacja hotelu na Starym Mieście w Lublinie jest wielkim atutem dla wypoczynku po intensywnej pracy. Co się zaś tyczy warunków lokalowych w kontekście eventu, to największa, klimatyzowana sala konferencyjna, ma powierzchnię 110 m2 i mieści do 70 osób. Sala Vinoteka ma 38 m2 i mieści do 20 osób, zaś VIP room ma 35 m2 i jest przeznaczony dla małych grup, do 16 osób. Taką samą wielkość ma Apartament Piotra Bonieckiego. Obsługę kulinarną konferencji, szkoleń i wystawnych przyjęć, zapewnia Fresca Ristorante.

Komfortowa oferta konferencji i szkoleń w Hotelu Alter Lublin
W Alter Hotel Lublin & SPA odbywają się szkolenia, konferencje i inne eventy (prawa autorskie do zdjęcia zastrzeżone dla Foto-hotel.pl)

IBB Grand Hotel Lublinianka z Restauracją Nieznana

Eventowy IBB Grand Hotel Lublinianka z Restauracją Nieznana z komfortową ofertą konferencyjną i szkoleniową
Eventowy IBB Grand Hotel Lublinianka z Restauracją Nieznana (prawa autorskie do zdjęcia zastrzeżone dla Foto-hotel.pl)

IBB Grand Hotel Lublinianka to czterogwiazdkowy obiekt o uznanej marce. Jego standard zadowala najbardziej wybrednych klientów. centrum konferencyjne hotelu składa się z trzech sal. Największa Sala Lublinianka ma 115 m2 i w ramach eventu może pomieścić 120 osób. Sala Biblioteka jest natomiast przeznaczona na szkolenia, konferencje i przyjęcia dla grupy średniej do 40 osób. Najmniejsza Sala Ambasadorska jest przeznaczona na bankiety i przyjęcia okolicznościowe dla małych grup – do 15 osób. Obsługę kulinarną eventów i imprez prywatnych zapewnia Restauracja Nieznana, która serwuje wykwintne dania kuchni z różnych części świata. Pomocna w tym jest również IBB Grand Cafe Lublinianka.

Dodatkową ofertą IBB Grand Hotelu Lublinianka i Restauracji Nieznana, jest cateringowa obsługa wszelkich wydarzeń poza siedzibą hotelu – nawet wielkich eventów dla 1000 osób.

Szkolenia, konferencje i inne eventy oferuje IBB Grand Hotel Lublinianka
IBB Grand Hotel Lublinianka oferuje komfortowe warunki do organizacji szkoleń, konferencji i innych eventów (prawa autorskie do zdjęcia zastrzeżone dla Foto-hotel.pl)

Hotel Ilan z Restauracją The Olive

Ewentowy Hotel Ilan z Restauracją The Olive (prawa autorskie do zdjęcia zastrzeżone dla Foto-hotel.pl)

Czterogwiazdkowy Hotel Ilan dysponuje multimedialną, klimatyzowaną salą na konferencje, szkolenia i seminaria dla 100 osób. Zapleczem kulinarnym dla przedsięwzięć eventowych jest wykwintna Restauracja The Olive, która kultywuje kulinarne tradycje kuchni żydowskiej i staropolskiej oraz hotelowy Salt Lobby Bar.

Szkolenia, konferencje i inne eventy w Hotelu Ilan , w Lublinie
W Hotelu Ilan są komfortowe warunki do organizacji eventów firmowych i innych (prawa autorskie do zdjęcia zastrzeżone dla Foto-hotel.pl)

Hotel Victoria z Restauracją Ogród

Ewentowy Hotel Victoria w Lublinie z Restauracją Ogród, z komfortową ofertą konferencyjno-szkoleniową
Ewentowy Hotel Victoria Lublin, z Restauracją Ogród (prawa autorskie do zdjęcia zastrzeżone dla Foto-hotel.pl)

Trzygwiazdkowy Hotel Victoria stwarza możliwość zorganizowania dużego eventu – nawet dla 450 osób, jak też małej imprezy dla kilku czy kilkunastu osób. Obiekt posiada 6 sal – od 40 do 480 m2. Sale są doskonale wyposażone  pod względem technicznym. Osobliwością jest tutaj Sala Widokowa o powierzchni 40 m2, na XI piętrze hotelu, z której roztacza się widok na przepiękną panoramę Lublina. Od strony kulinarnej, obsługą eventów i wykwintnych przyjęć, zajmuje się hotelowa Restauracja Ogród. Można w niej zamówić klasyczne dania kuchni polskiej, takie jak serwowane są tutaj od wielu lat. Ponadto, menu jest uzupełnione daniami kuchni międzynarodowej.

Szkolenia, konferencje, a także inne eventy można zorganizować w Hotelu Victoria Lublin
W Hotelu Victoria Lublin odbywają się duże szkolenia, konferencje i różnorakie eventy (prawa autorskie do zdjęcia zastrzeżone dla Foto-hotel.pl)

Przejrzyj zdjęcia galerii Hotelu Victoria i ciekawych miejsc do zwiedzania

Arche Hotel z Restauracją Kulturalna

Ewentowy Arche Hotel Lublin z Restauracją Kulturalna, z komfortową ofertą konferencyjną i szkoleniową
Ewentowy Arche Hotel Lublin z Restauracją Kulturalna (prawa autorskie do zdjęcia zastrzeżone dla Foto-hotel.pl)

Trzygwiazdkowy Arche Hotel, to jeden z najnowocześniejszych obiektów konferencyjnych w Lublinie. Jego łączna powierzchnia eventowa wynosi 450 m2, przy czym największa sala konferencyjna ma 322 m2 powierzchni i 3 m wysokości. Istnieje możliwość modułowego dzielenia sali na mniejsze powierzchnie. Hotel jest w stanie obsłużyć event nawet dla 300 osób. Dla małych grup są dostępne dwie sale VIP. Nierozłącznym elementem eventów, szkoleń i innych wydarzeń w Hotelu Arche jest dobre jedzenie, które zapewnia tutejsza Restauracja Kulturalna. Menu restauracji oparte jest na daniach nowoczsnej kuchni polskiej, z regionalną kuchnią lubelską włącznie.

Szkolenia, eventy, w tym konferencje organizowane są w Arche Hotel Lublin
Arche Hotel Lublin to bardzo dobre miejsce na zorganizowanie dużego szkolenia i eventu (prawa autorskie do zdjęcia zastrzeżone dla foto-hotel.pl)

Focus Hotel Premium Lublin

Focus Hotel Premium Lublin nocą - zdjęcie do galerii
Eventowy Focus Hotel Premium Lublin  (prawa autorskie do zdjęcia zastrzeżone dla Foto-hotel.pl)
Focus Hotel Premium Lublin w perspektywie zdjęcie do galerii
W Focus Hotel Premium Lublin można zorganizować duży lub kameralny event (prawa autorskie do zdjęcia zastrzeżone dla Foto-hotel.pl)

Focus Hotel Premium Lublin dysponuje czterema salami konferencyjno-szkoleniowymi, w których można zorganizować duży event do 200 osób, zarówno konferencję jak i wesele.

Hotel Ibis Styles Lublin z Restauracją Legendy Miasta

Ewentowy Hotel Ibis Styles Lublin z Restauracją Legendy Miasta, z komfortową ofertą konferencyjną i szkoleniową
Ewentowy Hotel Ibis Styles Lublin z Restauracją Legendy Miasta (prawa autorskie do zdjecia zastrzeżone dla Foto-hotel.pl)

Zaplecze konferencyjne Hotelu Ibis Styles Lublin należy do największych w Lublinie. Jego łączna powierzchnia wynosi 760 m2, a można z niej wydzielić 7 sal i pokój VIP. Połączenie dwóch największych pozwala uzyskać powierzchnię 235 m2, która pomieści 240 osób. Warto podkreślić, że w Hotelu Ibis można zorganizować bardzo duże przyjęcie weselne dla 300 osóļ. Obsługę kulinarną eventów i przyjęć rodzinnych zapewnia tutejsza Restauracja Legendy Miasta, serwująca dania kuchni międzynarodowej i lokalnej.

Konferencje oraz inne eventy i szkolenia warto zorganizować w Hotelu Ibis Styles Lublin
Hotel Ibis Styles Lublin zachęca do organizacji szkoleń, konferencji i innych eventów (prawa autorskie do zdjęcia zastrzeżone dla Foto-hotel.pl)

Hotel Forum Fitness SPA & Wellness z Restauracją Forum

Ewentowy Hotel Forum Fitness SPA & Wellness z restauracją
Ewentowy Hotel Forum Fitness SPA & Wellness z restauracją (prawa autorskie do zdjęcia zastrzeżone dla Foto-hotel.pl)

Trzygwiazdkowy Hotel dysponuje dużą salą o powierzchni 240 m2, którą można przystosować do eventu lub prezentacji dla 140 osób, szkolenia dla 80 osób lub konferencji dla 70 osób. W sali można zorganizować też duże przyjęcie weselne na 120 osób, przy czym dodatkowe 60 osób może pomieścić hotelowa restauracja, która obsługuje również eventy. Restauracja serwuje dania kuchni europejskiej, ale też regionalno-sezonowe.

Szkolenia, konferencje oraz inne eventy średniej wielkości odbywają się w Hotelu Forum Fitness SPA & Wellness w Lublinie
Tutaj odbywają się szkolenia, konferencje oraz inne eventy (prawa autorskie do zdjęcia zastrzeżone dla Foto-hotel.pl)

Hotel Piano z Restauracją Piano

Ewentowy Hotel Piano w Lublinie z restauracją, z ofertą konferencyjno-szkoleniową
Ewentowy Hotel i Restauracja Piano w Lublinie (prawa autorskie do zdjęcia zastrzeżone dla Foto-hotel.pl)

Trzygwiazdkowy Hotel Piano w Lublinie posiada dwie sale konferencyjne z klimatyzacją o powierzchni 162 m2 i 110 m2. Obydwie sale są przygotowane do organizacji szkoleń i konferencji pod względem technicznym. W Hotelu Piano można też zorganizować różnego rodzaju wystawne przyjęcia biznesowe i rodzinne, w tym wesela do 150 osób. Obsługę kulinarną wszystkich wydarzeń prowadzi Restauracja Piano.

Szkolenia, konferencje i inne eventy można zorganizować w Hotelu Piano w Lublinie
Hotel Piano w Lublinie oferuje miejsce na szkolenie, konferencji lub innego eventu, w dzielnicy Czuby (prawa autorskie do zdjęcia zastrzeżone dla Foto-hotel.pl)

Hotel Trybunalska z restauracją Trybunalska City Pub

ewentowy Hotel Trybunalska w Lublinie, z restauracją Trybunalska City Pub w ofercie konferencyjno-szkoleniowej
Ewentowy Hotel Trybunalska W Lublinie z restauracją Trybunalska City Pub (prawa autorskie do zdjęcia zastrzeżone dla Foto-hotel.pl)

Trybunalska w Lublinie, to obiekt restauracyjno-noclegowy zajmujący całą kamienicę w Rynku Starego Miasta. Można by rzec, że mieści się w nim wszystko, co jest potrzebne do organizacji wyjazdowej konferencji, szkolenia, czy też innego wydarzenia biznesowego lub rodzinnego, z weselem włącznie –  do 130 osób. Służą do tego dwie sale: Sala Konferencyjna i Sala Frontowa. Nasza restauracja Trybunalska City Pub należy do najlepszech w Lublinie, która słynie nie tylko z pysznych dań, ale też z pieczywa wypiekanego na miejscu, wykwintnych ciast tutejszej cukierni oraz doskonałej kawy. Do wszystkich atutów Trybunalskiej trzeba jeszcze dodać przepiękne, staromiejskie otoczenie.

Dodatkową ofertą restauracji Trybunalska City Pub jest cateringowa obsługa eventów zewnętrznych, nawet dla kilkuset osób.

Kameralne szkolenia, konferencje i inne eventy zorganizujesz w Hotelu Trybunalska w Lublinie
Po szkoleniu, konferencji, evencie w Hotelu Trybunalska warto zwiedzić Stare Miasto w Lublinie (prawa autorskie do zdjęcia zastrzeżone dla Foto-hotel.pl)

Hotel Avatary Miasta

Hotel Avatary Miasta, przy Rynek 3, na Starym Mieście w Lublinie - zdjęcie do galerii
Avatary Miasta, nowy hotel na Starym Mieście w Lublinie, w Kamienicy Rynek 3 (prawa autorskie do zdjęcia zastrzeżone dla Foto-hotel.pl)

W Hotelu Avatary Miasta można zorganizować eventy w opcji Konferencja – dla 350 osóļ teatralnie i Bankiet – dla 180 osób.

Hotel Restauracja Focus 

Eventowy Hotel i Restauracja Focus z komfortową ofertą konferencyjną i szkoleniową
Eventowy Hotel Focus przy Alei Kraśnickiej 80 w Lublinie (prawa autorskie do zdjęcia zastrzeżone dla Foto-hotel.pl)

Hotel Focus dysponuje dwiema salami: sala konferencyjna o powierzchni ok. 130 m2 – dla 150 osób i sala szkoleniowa – 45m2 dla 30 osób.

Restauracja Browar Lublin

Ewentowa Restauracja Browar Lublin w ofercie konferencyjno-szkoleniowej
Ewentowa Restauracja Browar Lublin (prawa autorskie do zdjęcia zastrzeżone dla Foto-hotel.pl)

W Restauracji Browar Lublin można zorganizować konferencję lub szkolenie dla 40 osób, ewentualnie przyjęcie rodzinne lub biznesowe dla 54 osób. Sala konferencyjna jest w pełni wyposażona do eventów, pod względem technicznym.

Stare Miasto, tuż obok Restauracji Browar Lublin
Z Restauracji Browar Lublin jest tylko rzut beretem na Stare Miasto, gdzie można wypocząć po szkoleniu lub konferencji (prawa autorskie do zdjęcia zastrzeżone dla Foto-hotel.pl)

Restauracja 16 Stołów

Restauracja 16 Stołów w Lublinie - zdjęcie do menu
Restauracja 16 Stołów z Wieżą Trynitarską w tle (prawa autorskie do zdjęcia zastrzeżone dla Foto-hotel.pl)

W Restauracji 16 Stołów, na Starym Mieście w Lublinie, można zorganizować szkolenie, konferencję, warsztaty, bankiet biznesowy a także event rodzinny, z przyjęciem weselnym włącznie.

Browar Grodzki Restauracja Grodzka 15

Browar Grodzki - Restauracja Grodzka 15 w Lublinie, na zdjęciu galerii
Restauracja  Grodzka 15 (prawa autorskie do zdjęcia zastrzeżone dla Foto-hotel.pl)
Na Zamek - z placu
Widok z tarasu Restauracji Browar Grodzki  (prawa autorskie do zdjęcia zastrzeżone dla Foto-hotel.pl)

W Restauracji Grodzka 15 można zorganizować szkolenie, spotkanie integracyjne lub inny event firmowy. Można też zorganizować kameralne przyjęcie, z weselnym włącznie.

Restauracja Tinto Wine Bar

Tinto Wine Bar Restauracja w Lublinie - zdjęcie do galerii
Tinto Wine Bar Restauracja przy Starym Mieście  (prawa autorskie do zdjęcia zastrzeżone dla Foto-hotel.pl)
Ogródek restauracji Tinto Wine Bar w Lublinie - zdjęcie do galerii
Widok z ogródka restauracji Tinto Wine Bar (prawa autorskie do zdjęcia zastrzeżone dla Foto-hotel.pl)

W restauracji Tinto Wine Bar, przy Starym Mieście w Lublinie, można zorganizować różnorakie eventy – zarówno firmowe jak i rodzinne, a także spotkania biznesowe i koncerty. Restauracja dysponuje trzema salami: jedna dla 40 osób i dwie po 20 osób.

Restauracja Browar Lwów

Restauracja Browar Lwów i Hotel Lwów w Lublinie, do galerii zdjęć
Restauracja Browar Lwów przy Hotelu Lwów w Lublinie (prawa autorskie do zdjęcia zastrzeżone dla Foto-hotel.pl
Restauracja Browar Lwów w Lublinie, do galerii zdjęć
Restauracja Browar Lwów na Bronowicach w Lublinie (prawa autorskie do zdjęcia zastrzeżone dla Foto-hotel.pl

W Restauracji Browar Lwów hotelu Lwów w Lublinie są cztery klimatyzowane sale, w których można zorganizować event firmowy, lub rodzinny – komunijny, weselny lub inny, a także studniówkę.

Perłowa Pijalnia Piwa

Perłowa Pjalnia Piwa w Lublinie - zdjęcie do menu
Perłowa Pijalnia Piwa w Lublinie (prawa autorskie do zdjęcia zastrzeżone dla Foto-hotel.pl)

W Perłowej Pijalni Piwa przy ul.Bernardyńskiej w Lublinie, można zorganizować duży event na 200 osób, a latem na 300 osób. Sala klubowa pomieści 160 osób, sala barowa 40 osób, sala dla gości biznesowych – 40 osób i sala VIP – 20 osób. Podwórko, pod Apartamentami Browar Perła, pomieści 100 osób. Można tutaj zarezerwować 7 apartamentów dla 24 osób.

Klubokawiarnia Ostro

Klubokawiarnia Ostro w Lublinie - zdjęcie do menu
Klubokawiarnia Ostro w Lublinie (prawa autorskie do zdjęcia zastrzeżone dla Foto-hotel.pl)

W Klubokawiarni Ostro, przy Krakowskim Przedmieściu 25, można zorganizować event firmowy lub prywatny. Lokal ma do dyspozycji 10 sal.

Chata Swojsko Strawa

Chata Swojsko Strawa w centrum Lublina - zdjęcie do menu
Karczma regionalna, Chata Swojsko Strawa w centrum Lublina (prawa autorskie do zdjęcia zastrzeżone dla Foto-hotel.pl)
Chata Swojsko Strawa w Lublinie, z kuchnią regionalną - zdjęcie do galerii
Chata Swojsko Strawa   (prawa autorskie do zdjęcia zdjęcia zastrzeżone dla Foto-hotel.pl)

W Karczmie Regionalnej Chata Swojsko Strawa, przy Nadbystrzyckiej 16 w Lublinie, można zorganizować event rodzinny lub biznesowy, czy też spotkanie integracyjne.

Irish Pub U Szewca

Pub U Szewca w Lublinie i Hotel Grodzka 20 - zdjęcie do menu
Irish Pub U Szewca z Hotelem Grodzka 20 (prawa autorskie do zdjęcia zastrzeżone dla Foto-hotel.pl)

W sali ,,Pod Szewcem”  Pubu U Szewca, przy Grodzkiej 18 w Lublinie, można zorganizować kameralny event firmowy lub rodzinny, z dostępem do baru i miejsca do tańczenia.