Przyjęcia weselne, eventy i imprezy integracyjne w hotelach i restauracjach Lublina – Foto-hotel.pl 2022

Niniejsza strona Przewodnika Foto-hotel.pl, dotyczy wystawnych przyjęć weselnych, eventów i imprez integracyjnych, oferowanych przez restauracje i hotele Lublina. Niezależnie od powyższego, mowa tu również o wykwintnych przyjęciach okolicznościowych: komunijnych, chrzestnych, zaręczynowych i rocznicowych. Na innej stronie można znaleźć restauracje, w których można zamówić cateringową obsługę przyjęć prywatnych lub firmowych, organizowanych w dowolnym lokalu.

Wybierz hotel i restaurację na organizację wesela, eventu lub imprezy integracyjnej w Lublinie

Poniżej prezentujemy luksusowe hotele i restauracje Lublina, którym można zlecić organizację przyjęcia weselnego, imprezy integracyjnej lub dowolnego eventu.

 Alter Hotel Lublin & SPA z Restauracją 16 Stołów

Przyjęcia weselne, eventy i imprezy integracyjne w Hotelu Alter Lublin
Hotel Alter z Restauracją 16 Stołów, to pięciogwiazdkowy obiekt z górnej półki (prawa autorskie do zdjęcia zastrzeżone dla Foto-hotel.pl)

W Hotelu Alter i Restauracji 16 Stołów, przy Grodzkiej 30 w Lublinie, można zorganizować przyjęcie weselne, event lub spotkanie integracyjne dla 70 osób.

IBB Grand Hotel Lublinianka z Restauracją Nieznana

Przyjęcia weselne, eventy i imprezy integracyjne w IBB Grand Hotel Lublinianka i Restauracji Nieznana
Czterogwiazdkowy IBB Grand Hotel Lublinianka z Restauracją Nieznana organizuje różnorakie imprezy o wysokim standardzie (prawa autorskie do zdjęcia zastrzeżone dla Foto-hotel.pl)

W IBB Grand Hotelu Lublinianka i Restauracji Nieznana, przy Krakowskim Przedmieściu 56, można zamówić obiad weselny lub organizację całonocnego przyjęcia weselnego z tańcami dla 100 osób. Można też zorganizować event lub imprezę integracyjną dla 120 osób. Minimalny koszt przyjęcia to 99 zł za osobę.

Focus Hotel Premium

Przyjęcia weselne, eventy i imprezy integracyjne, w Focus Hotel Premium Lublin
W czterogwiazdkowym Focus Hotel Premium Lublin zorganizujesz ważne wydarzenie rodzinne lub inne (prawa autorskie do zdjęcia zastrzeżone dla Foto-hotel.pl)

W Focus Hotel Premium Lublin, można zorganizować przyjęcie weselne za 179 zł od osoby lub za 239 zł od osoby. Ponadto można zamówić obiad weselny za 90 złotych od osoby. Niezależnie od powyższego, w hotelu można zorganizować imprezę integracyjną, czy też event dla ok. 200 osób.

Hotel Palace Europa Lublin z Restauracją Polka

Przyjęcia weselne, eventy i imprezy integracyjne w Hotel Pałace Europa Lublin i Restauracji Polka
Obiekt Hotel Pałace Europa Lublin przechodzi remont (prawa autorskie do zdjęcia zastrzeżone dla Foto-hotel.pl)

Hotel Palace Europa Lublin, aktualnie przechodzi remont i będzie działał pod nowym szyldem. Nowa będzie też restauracja Polka Lublin. Wkrótce remont się zakończy i obiekt będzie dostępny dla nowożeńców i firm organizujących eventy.

Hotel Forum Fitness SPA & Wellness

Przyjęcia weselne, eventy i imprezy integracyjne w Hotelu Forum Fitness SPA & Wellness Lublin
W Hotelu Forum w Lublinie zorganizujesz wydarzenie rodzinne, konferencję, szkolenie itp. (prawa autorskie do zdjęcia zastrzeżone dla Foto-hotel.pl)

Hotel Forum Fitness SPA & Wellness organizuje wesele z tańcami dla 120 osób. Nowożeńcy mają do wyboru przyjęcie weselne w pakiecie standard lub comfort. Forum poleca też organizację eventu dla 140 osób lub imprezy integracyjnej.

Hotel Victoria z Restauracją Ogród

Przyjęcia weselne, eventy i imprezy integracyjne w Hotelu Victoria Lublin
W Hotelu Victoria i Restauracji Ogród, zorganizujesz świetną imprezę rodzinną lub korporacyjną (prawa autorskie do zdjęcia zastrzeżone dla Foto-hotel.pl)

Hotel Victoria Lublin, z Restauracją Ogród, dysponuje salami różnej wielkości, w których organizuje duże i małe przyjęcia weselne. W ofercie Victorii jest też organizacja imprez integracyjnych oraz eventu – nawet  dla 450 osób

Hotel Ilan z Restauracją The Olive

Przyjęcia weselne, eventy i imprezy integracyjne w Hotelu Ilan i Restauracji The Olive
W czterogwiazkowym Hotelu Ilan i Restauracji The Olive oferuje organizację wyjątkowych wydarzeń rodzinnych lub firmowych (prawa autorskie do zdjęcia zastrzeżone dla Foto-hotel.pl)

Hotel Ilan, z Restauracją The Olive Ilan oferuje organizację przyjęcia weselnego dla 70 osób oraz eventu i imprezy integracyjnej dla 100 osób.

Hotel Restauracja Piano

Przyjęcia weselne, eventy i imprezy integracyjne w Hotelu i Restauracji Piano w Lublinie
Przyjęcie okolicznościowe rodzinne lub biznesowe, zorganizuj na lubelskich Czubach, w Hotelu i Restauracji Piano (prawa autorskie do zdjęcia zastrzeżone dla Foto-hotel.pl)

W Hotelu i Restauracji Piano można zorganizowac przyjęcie weselne z tańcami dla 150 osób. W ofercie Piano jest też organizacja eventów i imprez integracyjnych.

Hotel Restauracja Browar Lwów

Przyjęcia weselne, eventy i imprezy integracyjne w Hotelu Restauracji Browar Lwów w Lublinie
Restauracja i Hotel Browar Lwów w Lublinie przyjmuje zamówienia na organizację wydarzeń okolicznościowych (prawa autorskie do zdjęcia zastrzeżone dla Foto-hotel.pl)

Hotel i Restaiuracja Browar Lwów oferuje organizację przyjęć weselnych z tańcami, od 200 do 325 zł za osobę, a także eventów i spotkań integracyjnych.

Arche Hotel Lublin z Restauracją Kulturalna

Przyjęcia weselne, eventy i imprezy integracyjne w Arche Hotel Lublin i Restauracji Kulturalna
Arche Hotel Lublin, z Restauracją Kulturalna,  organizuje przyjęcia rodzinne i firmowe (prawa autorskie do zdjęcia zastrzeżone dla Foto-hotel.pl)

W Restauracji Kulturalna Arche Hotel Lublin, młoda para ma do wyboru: zamówienie uroczystego obiadu weselnego, za 115 zł od osoby; sześciogodzinnego przyjęcia ślubnego – za 160 zł od osoby oraz dwunastogodzinnego przyjęcia weselnego -za 240 zł od osoby.Natomiast instytucje i korporacje mogą tam zorganizować event lub imprezę integracyjną dla 300 osób.

Hotel Ibis Styles Lublin z Restauracją Legendy Miasta

Przyjęcia weselne, eventy i imprezy integracyjne w Hotelu Ibis Styles Lublin i Restauracji Legendy Miasta
W Hotelu Ibis Styles Lublin można zlecić organizację dużych przyjęć i konferencji (prawa autorskie do zdjęcia zastrzeżone dla Foto-hotel.pl)

W Hotelu Ibis Styles Lublin i Restauracj Legendy Miasta, można zorganizować bardzo duże wesele, nawet dla 300 osób, a także imprezę integracyjną lub event, dla 240 osób.

Hotel Restauracja Focus

Przyjęcia weselne, eventy i imprezy integracyjne w Hotelu Restauracji Focus w Lublinie
Kameralny Hotel Restauracja Focus w Lublinie przyjmuje zamówienia na organizację przyjęć okolicznościowych, szkoleń, konferencji itp. wydarzeń (prawa autorskie do zdjęcia zastrzeżone dla Foto-hotel.pl)

W Hotelu Restauracji Focus można zorganizować wesele, a także event lub spotkanie integracyjne dla 150 osób.

Hotel Vanilla i Vanilla Cafe

Przyjęcia okolicznościowe w Hotelu Vanilla i Vanilla Cafe
Hotel Vanilla przyjmuje zamówienia na kameralne przyjęcia okolicznościowe (prawa autorskie do zdjęcia zastrzeżone dla Foto-hotel.pl)

W Hotelu Vanilla i Vanilla Cafe można zorganizować przyjęcie dla niewielkiej grupy – do 40 osób.

Restauracja Trzy Romanse Hotelu Wieniawski

Przyjęcia weselne w Restauracji Trzy Romanse w Lublinie
Trzy Romanse – restauracja Hotelu Wieniawski w Lublinie (prawa autorskie do zdjęcia zastrzeżone dla Foto-hotel.pl)

W Restauracji Trzy Romanse można zorganizować kameralne przyjęcie weselne bądź firmowe dla ok. 60 osób.

Restauracja Browar Lublin

Przyjęcia rodzinne i eventy firmowe w Restauracji Browar Lublin
W Restauracji Browar Lublin można zarezerwować miejsce na konferencję, przyjęcie rodzinne lub biznesowe (prawa autorskie do zdjęcia zastrzeżone dla Foto-hotel.pl)

Restauracja Browar Lublin organizuje przyjęcia okolicznościowe do 54 osób oraz eventy i integracje do 40 osób.

Restauracja Grodzka 15 – Browar Grodzki

Przyjęcia weselne i firmowe w Restauracji Grodzka 15 -Browar Grodzki w Lublinie
Browar Grodzki, z Restauracją Grodzka 15, na Starym Mieście w Lublinie (prawa autorskie do zdjęcia zastrzeżone dla Foto-hotel.pl)

W Restauracji Grodzka 15 – Browar Grodzki, można zorganizować kameralne przyjęcie weselne lub imprezę firmową.