Hotel Avatary Miasta na Starym Mieście w Lublinie w galerii zdjęć Foto-hotel.pl

Hotel Avatary Miasta w Lublinie w galerii zdjęć
Hotel Avatary Miasta w Lublinie (prawa autorskie do zdjęcia zastrzeżone dla Foto-hotel.pl)

Strona z galerią zdjęć hotelu Avatary Miasta nawiązuje do projektu Foto-hotel.pl, którego zadaniem jest ułatwianie przyjezdnym wyboru noclegu pod kątem atrakcyjnego otoczenia, jak też wzmacnianie wizerunku lubelskich hoteli i restauracji. Z uwagi na to, że wszystkie nasze galerie są doceniane przez Google i wyświetlane na najwyższych pozycjach, a Grafika Google w obrazach wyróżnia nasze zdjęcia, to są przesłanki ku temu, aby tak się stało w przypadku fotografii hotelu Avatary Miasta. Mamy też nadzieję, że również w przypadku tego hotelu, nasze zdjęcia będą się wyróżniały przejrzystością, kontrastem i kolorystyką.

Lokalizacja hotelu Avatary Miasta w Lublinie

Hotel Avatary Miasta to nowy obiekt noclegowy na mapie Lublina, ale zajmuje szesnastowieczną kamienicę w pierzei zachodniej Rynku Starego Miasta, pod numerem 3. Warto wiedzieć, że w sąsiedniej kamienicy przy Rynek 4 mieści się restauracja Trybunalska City Pub z pensjonatem Trybunalska, należąca do tych samych właścicieli co Avatary Miasta. Poza tym, tuż obok mieszczą się: Pub U Szewca i hotel Grodzka 20 wchodzące w skład tej samej firmy. Dzięki temu goście Avatary Miasta mają możliwość na miejscu zjeść śniadanie, obiad i kolację, a także wpaść na pyszną kawę z ciastem lub pizzę i burgera z piwem kraftowym. Łatwo się domyśleć, że lokalizacja hotelu Avatary Miasta jest bardzo korzystna zarówno dla goszczących tu turystów, jak też  osób przyjeżdżających do Lublina służbowo. Wszędzie stąd bowiem blisko do wszelkich atrakcji, urzędów i instytucji.

Jak zwiedzać Lublin z hotelu Avatary Miasta

Zwiedzanie Lublina z hotelu Avatary Miasta najwygodniej zacząć od Rynku Starego Miasta i Wieży Trynitarskiej. W drugiej kolejności można odbyć spacer Lubelską Trasą Podziemną, która kończy się tuż przy trzynastowiecznych fundamentach kościoła Św. Michała. Stamtąd można kroki skierować w kierunku Zamku Lubelskiego, przez Zaułek Panasa. Zwiedzanie zamku zajmie sporo czasu, bo są tam trzy ważne miejsca: Kaplica Trójcy Świętej na dziedzińcu zamkowym, Muzeum Narodowe w zamku i donżonie, a także taras widokowy z którego można podziwiać piękną panoramę Starego Miasta. W drodze powrotnej na Stare Miasto, trzeba udać się ku Bramie Grodzkiej i ulicy Grodzkiej, która prowadzi wprost na Rynek, do hotelu Avatary. Po południu warto pójść na deptak Krakowskiego Przedmieścia, a wieczorem przysiąść przy fontannie multimedialnej.

Galeria zdjęć hotelu Avatary Miasta i Starego Miasta w Lublinie

Niniejsza galeria obejmuje zdjęcia zewnętrzne hotelu Avatary Miasta oraz okolicznych atrakcji Starego Miasta, Zamku Lubelskiego i Krakowkiego Przedmieścia.

Hotel Avatary Miasta w pierzei zachodniej Rynku Starego Miasta w Lublinie -zdjęcie do galerii
Pierzeja zachodnia Rynku w Lublinie z hotelem Avatary Miasta (prawa autorskie do zdjęcia zastrzeżone dla Foto-hotel.pl)
Biesiada przed Hotelem Avatary Miasta w Lublinie - zdjęcie do galerii
Wieczorne biesiadowanie przed Hotelem Avatary w Lublinie (prawa autorskie do zdjęcia zastrzeżone dla Foto-hotel.pl)
Hotel Avatary Miasta na Starym Mieście w Lublinie - zdjęcie do galerii
Hotel Avatary Miasta i Trybunalska City Pub, na Starym Mieście w Lublinie (prawa autorskie do zdjęcia zastrzeżone dla Foto-hotel.pl)
Hotel Avatary Miasta w Lublinie, wieczorem - zdjęcie do galerii
Hotel Avatary Miasta w Lublinie, wieczorową porą (prawa autorskie do zdjęcia zastrzeżone dla Foto-hotel.pl)
Hotel Avatary Miasta, przy Rynek 3, na Starym Mieście w Lublinie - zdjęcie do galerii
Avatary Miasta, nowy hotel w Lublinie, w kamienicy Rynek 3 (prawa autorskie do zdjęcia zastrzeżone dla Foto-hotel.pl)
Avatary Miasta, hotel w Lublinie, w pasażu kamienic Starego Miasta, w galerii zdjęć
Pasaż kamienic Starego Miasta w Lublinie, z Hotelem Avatary Miasta (prawa autorskie do zdjęcia zastrzeżone dla Foto-hotel.pl)
Hotel Avatary Miasta w blasku świateł Starego Miasta w Lublinie - zdjęcie do galerii
Hotel Avatary Miasta w nocnej odsłonie Starego Miasta w Lublinie (prawa autorskie do zdjęcia zastrzeżone dla Foto-hotel.pl)