Poprawianie zdjęć stron www z optymalizacją SEO – Foto-hotel.pl Lublin 

Poprawione zdjęcie z optymalizacją SEO
Przykładowe zdjęcie po obróbce i optymalizacji (prawa autorskie Foto-hotel.pl)

Jeśli obrazy na Twojej stronie internetowej są zbyt ciemne i bezbarwne, albo są zbyt okrojone w kadrze lub spowalniają otwieranie witryny, to prześlij je do naszej firmy Foto-hotel.pl w Lublinie. Jednak zanim wyślesz pliki zdjęć, to zadzwoń na numer 794 658 300 i przekaż informację o stronie, abyśmy mogli dokonać wstępnej oceny, co możemy zrobić w tej kwestii. Jeśli się podejmiemy realizacji zamówienia, to przeprowadzimy cyfrową obróbkę zdjęć i optymalizację plików, aby się szybko wyświetlały w internecie.

Czy istnieje możliwość wykonania przez Foto-hotel.pl nowych zdjęć na stronę www?

Oczywiście, wykonywanie zdjęć na strony internetowe, to nasza specjalność. Jeśli zlecenie dotyczy Lublina, to nie ma najmniejszego problemu, ale możemy przyjąć zlecenie spoza Lublina. Wszystko zależy od możliwości logistycznych i wielkości zlecenia.

Czy istnieje możliwość zamówienia gotowych zdjęć na stronę www?

Można zamówić gotowe, widokowe zdjęcia Lublina, Kazimierza Dolnego, Torunia i norweskiego Bergen, na które udzielimy odpłatnej licencji, bez praw na wyłączność.

Czy istnieje możliwość poprawienia bardzo starych zdjęć, przeznaczonych do zamieszczenia na stronę?

Istnieje taka możliwość, ponieważ zajmujemy się retuszem i ogólnym poprawianiem jakości starych zdjęć. Możemy również zamieścić na stronie obrazy odnowionych slajdów i klisz.