Gdzie zamówić w Lublinie wykonanie zdjęć na stronę firmy? – w Foto-hotel.pl 

Zdjęcie na stronę firmy wykonane w Lublinie przez Foto-hotel.pl
Zdjęcie na stronę firmy wykonane w Lublinie (prawa autorskie Foto-hotel.pl)

Załączone zdjęcie przedstawia zabytkową Bramę Krakowską w Lublinie, ale na Twoje zamówienie wykonamy zdjęcia firmy jaką zarządzasz. Musisz wiedzieć, że jakość zdjęć ma ogromne znaczenie dla pozycji jaką zajmuje strona internetowa w wyszukiwarkach. Niektórzy specjaliści od SEO twierdzą, że prawidłowo zoptymalizowane zdjęcie, znaczy tyle, co 1000 słów zamieszczonych na stronie. Warto zatem zasięgnąć trochę wiedzy na ten temat.

Jakie zdjęcia zamieścić na firmowej stronie internetowej?

Każdy przedsiębiorca, który tworzy stronę internetową, staje przed wyborem: zamieścić zdjęcia w witrynie, czy też nie. Jeśli podejmuje decyzję ,,na tak”, to staje przed alternatywą prezentacji zdjęć swojej firmy lub zamieszczenia fotek ściągniętych z internetu. Gdy w końcu decyduje się na sfotografowanie firmy, to ma wybór samodzielnego wykonania fotek lub zlecenia tej czynności firmie fotograficznej.

Czy zamówienie zdjęć na stronę internetową u zawodowego fotografa gwarantuje dobrą jakość witryny? 

Wbrew pozorom, odpowiedź na powyższe pytanie nie jest jednoznaczna. W internecie funkcjonuje bowiem wiele stron ze zdjęciami zawodowych fotografów, które źle wyglądają lub otwierają się bardzo wolno. Należy tutaj podkreślić, że fotki o których mowa, niekoniecznie są złe pod względem sztuki fotograficznej. Chodzi o to, iż nie zostały one właściwie przygotowane pod kątem dobrej prezentacji w internecie. Nie każdy fotograf zapewne wie, że inaczej zdjęcie wygląda po wyświetleniu z twardego dysku na komputerze, a inaczej po zamieszczeniu w internecie. Zwykle  dzieje się tak, że fotograf, przeświadczony o dokonaniu prawidłowej obróbki, przekazuje zdjęcia zleceniodawcy. Ten zaś przesyła zdjęcia wykonawcy strony internetowej, który zamieszcza obrazy na stronie takie jakie otrzymał. Skutek jest taki, że wiele zamieszczonych w witrynach zdjęć ma słabą kolorystykę i zaciemnienie obrazu.

Co zrobić żeby zdjęcia na stronie internetowej firmy wyglądały bardzo dobrze? 

Optymalnym rozwiązaniem jest zamówienie zdjęć u fotografa, który potrafi wykonać dobre zdjęcia i obrobić je tak, żeby wyglądały dobrze nie tylko na ekranie komputera, ale też w internecie. Jednak to jeszcze nie wszystko; fotograf musi posiadać umiejętność optymalizowania zdjęć pod kątem SEO, czyli poprawnego i szybkiego wyświetlania w internecie, a z tym bywa różnie. Stąd właśnie dlatego zapraszamy Cię do współpracy z naszą firmą Foto-hotel.pl z Lublina.

Dlaczego wykonanie zdjęć na stronę firmy warto zamówić w Foto-hotel.pl

Jeśli zamówisz wykonanie zdjęć swojej firmy w  Foto-hotel.pl , to efektem będą fotografie szerokokątne, jasne, kontrastowe i barwne.Równie ważne jest to, że bedą doskonale zoptymalizowane i kompatybilne z poszczególnymi elementami strony. Dzięki temu Twoja witryna będzie się otwierała bardzo szybko i na korzystnych pozycjach. Jak to działa, sprawdź na przykładzie naszej witryny, której  zdjęcia i strony, są bardzo dobrze przygotowane pod katem wyświetlania w google. Dowodem tego jest sam fakt, że wyszukałeś naszą stronę na wysokiej pozycji, ale jakby to Cię nie przekonało, to sprawdź na inne sposoby. Wpisz w google np.  galeria zdjęć hotelu Alter, lub hotelu Lublinianka. Wówczas w okienkach ,,obrazy dla tego zapytania” wyświetlą się w większości nasze zdjęcia, a nasze strony pojawią się na najwyższych pozycjach. Jeśli szkasz wykonawcy zdjęć dla hotelu  zapraszamy Cię na naszą stronę dotyczącą zdjęć dla tej branży lub na inną stronę.

Czy w Foto-hotel.pl można zamówić gotowe zdjęcia na stronę firmy? – z zabytkami Lublina? 

Tak, oczywiście, nasza oferta obejmuje wiele takich zdjęć z atrakcjami Lublina, na które możemy udzielić licencji.