Browar Grodzki – Restauracja Grodzka 15 w Lublinie na zdjęciach galerii Foto-hotel.pl

Browar Grodzki popularna Restauracja Grodzka 15 w Lublinie, na zdjęciu galerii
Popularna restauracja Browar Grodzki – Grodzka 15, na Starym Mieście w Lublinie (prawa autorskie do zdjęcia zastrzeżone dla Foto-hotel.pl)

UWAGA: strona Browar Grodzki Restauracja Grodzka 15 jest przeznaczona wyłącznie dla osób dorosłych, dlatego zapoznanie się z jej treścią jest równoznaczne ze złożeniem oświadczenia, że ukończyłeś 18 lat.

Browar Grodzki jest jednym z lubelskich browarów rzemieślniczych, ale też restauracją, w której serwowane jest świeże piwo kraftowe i urozmaicone dobre jedzenie. Jest to browar restauracyjny, dlatego jego nazwa jest rozszerzona o drugi człon Restauracja Grodzka 15.

Lokalizacja Restauracji Grodzka 15 Browaru Grodzkiego w Lublinie

Browar Grodzki – Restauracja Grodzka 15 mieści się na lubelskim Starym Mieście. Restauracyjny browar zajmuje piękną, zabytkową kamienicę przy ul.Grodzkiej 15, usytuowaną w pobliżu Bramy Grodzkiej. Taka lokalizacja jest bardzo korzystna dla Restauracji Grodzka 15, albowiem tuż za Bramą Grodzką biegnie krótka uliczka Zamkowa, wiodąca na Zamek Lubelski. Poza tym, tuż pod wzgórzem zamkowym rozciąga się Plac Zamkowy, na którym parkują auta turyści, którzy chcą zwiedzić zamek i Stare Miasto. Zgłodniali turyści siłą rzeczy przechodzą ulicą Grodzką, a część trafia na lunch czy obiad do Restauracji Grodzka 15.

Galeria zdjęć Restauracji Grodzka 15 w Lublinie

Z uwagi na to, że w naszej witrynie Foto-hotel.pl prezentujemy lubelskie hotele i restauracje, ku uświetnieniu ich wizerunku, a Restauracja Grodzka 15  należy do najpopularniejszych lokali w mieście, prezentujemy jej galerię zdjęć.

Browar Grodzki - Restauracja Grodzka 15 w Lublinie, na zdjęciu galerii
Browar Grodzki – lubelska restauracja przy Grodzkiej 15 (prawa autorskie do zdjęcia zastrzeżone dla Foto-hotel.pl)
Browar Grodzki - Restauracja Grodzka 15 w Lublinie, w galerii zdjęć
Restauracja Grodzka 15 – Browar Grodzki na Starym Mieście w Lublinie (prawa autorskie do zdjęcia zastrzeżone dla Foto-hotel.pl)
Browar Grodzki - Restauracja Grodzka 15 w Lublinie, wieczorem - zdjęcie do galerii
Wieczorna biesiada przed browarem restauracyjnym na Grodzkiej 15 w Lublinie (prawa autorskie do zdjęcia zastrzeżone dla Foto-hotel.pl)
Browar Grodzki - Restauracja Grodzka 15 z ulicą Grodzką w Lublinie - zdjęcie do galerii
Restauracja Grodzka 15 , Browaru Grodzkiego, z ul. Grodzką w Lublinie (prawa autorskie do zdjęcia zastrzeżone dla Foto-hotel.pl)
Przed browarem restauracyjntm Grodzka 15 w Lublinie
Przed browarem restauracyjnym Grodzka 15, na Starym Mieście w Lublinie (prawa autorskie do zdjęcia zastrzeżone dla Foto-hotel.pl)
Browar Grodzki - Restauracja Grodzka 15 w Lublinie, późną nocą - zdjęcie do galerii
Browar Grodzki – Restauracja Grodzka 15, w nocnym klimacie Starego Miasta w Lublinie (prawa autorskie do zdjecia zastrzeżone dla Foto-hotel.pl)
Kamienica przy Grodzkiej 15 z Browarem Grodzkim - restauracją - zdjęcie do galerii
Zabytkowa kamienica przy Grodzkiej 15 w Lublinie, z restauracyjnym Browarem Grodzkim (prawa autorskie do zdjęcia zastrzeżone dla Foto-hotel.pl)
Restauracyjny Browar Grodzki w Lublinie, na zdjęciu galerii
Restauracyjny Browar Grodzki w Lublinie, w blaskach świateł Starego Miasta (prawa autorskie do zdjęcia zastrzeżone dla Foto-hotel.pl)
Browar Grodzki w Lublinie od strony Zaułka Panasa - zdjęcie do galerii
Browar Grodzki z tarasem, od strony Zaułka Panasa (prawa autorskie do zdjecia zastrzeżone dla Foto-hotel.pl)
Browar Grodzki, restauracja w Lublinie, tuż przed otwarciem - zdjęcie do galerii
Restauracja Grodzka 15 tuż przed otwarciem (prawa autorskie do zdjęcia zastrzeżone dla Foto-hotel.pl)