Restauracja private fine dining, Chapter One by Piotr Kwiatosz w Lublinie, na zdjęciach galerii Foto-hotel.pl

Restauracja private fine dining Chapter One by Piotr Kwiatosz w Lublinie - zdjęcie do galerii
Chapter One by Piotr Kwiatosz, restauracja private fine dining w Lublinie (prawa autorskie do zdjęcia zastrzeżone dla Foto-hotel.pl)

Restauracja Chapter One by Piotr Kwiatosz to pierwszy lokal w Lublinie klasy fine dining, z opcją private dining. Chapter One kreuje wyrafinowane dania dla  klientów, którzy oczekują od potraw wyszukanych połączeń smakowych i wizualnych, w zamian ca co są gotowi zapłacić znacznie więcej niż w tradycyjnej restauracji. Jednakowoż klienci nastawieni na wyjątkowe wrażenia estetyczne, chcą zobaczyć otoczenie lokalu do którego zamierzają się wybrać. Właśnie dlatego, w ramach projektu  Foto-hotel.pl, jaki ma na celu uświetnianie wizerunku lubelskich hoteli i restauracji, prezentujemy galerię zdjęć zewnętrznych Chapter One by Piotr Kwiatosz i okolicznych obiektów zabytkowych. Właśnie dlatego prezentujemy galerię zdjęć zewnętrznych Chapter One by Piotr Kwiatosz, w ramach projektu Foto-hotel.pl, który uświetnia wizerunek  lubelskich hoteli i restauracji.

Lokalizacja restauracji Chapter One by Piotr Kwiatosz

Chapter One by Piotr Kwiatosz, restauracja private fine dining, jest usytuowana na Starym Mieście w Lublinie. Restauracja zajmuje zabytkową kamienicę pod adresem Rynek 14, na wschodnim krańcu pierzei południowej. Lokalizacja Chapter One w centrum staromiejskiego Rynku jest wyjątkowo korzystna, bo tego miejsca nie może ominąć żaden turysta. Cały Rynek jest bowiem wielką atrakcją dla zwiedzających Lublin, bo przepiękne są wszystkie jego pierzeje. Ponadto, w bezpośrednim sąsiedztwie kamienicy Rynek 14 wznosi się sześćdziesięciometrowa Wieża Trynitarska, zaś naprzeciwko restauracji znajduje się wejście do Lubelskiej Trasy Podziemnej. Do Chapter One by Piotr Kwiatosz łatwo trafią turyści zmierzający na Stare Miasto od parkingu przy ul.Królewskiej, od deptaka Krakowskiego Przedmieścia i od Zamku Lubelskiego.

Galeria zdjęć restauracji fine dining Chapter One by Piotr Kwiatosz i okolicznych zabytków

Restauracja private dining Chapter One by Piotr Kwiatosz w Lublinie, w galerii zdjęć
Restauracja fine dining, Chapter One by Piotr Kwiatosz  w Rynku Starego Miasta w Lublinie (prawa autorskie do zdjęcia zastrzeżone dla Foto-hotel.pl)
Restauracja Chapter One by Piotr Kwiatosz, private fine dining na Starym Mieście w Lublinie - zdjęcie do galerii
Chapter One by Piotr Kwiatosz, restauracja private fine dining, pod Wieżą Trynitarską (prawa autorskie do zdjęcia zastrzeżone dla Foto-hotel.pl)
Chapter One by Piotr Kwiatosz, private fine dining nocą, w Lublinie, na zdjęciu galerii
Chapter One by Piotr Kwiatosz wieczorową porą (prawa autorskie do zdjęcia zastrzeżone dla Foto-hotel.pl)
Pierzeja wschodnia Rynku w Lublinie - widok od restauracji Chapter One by Piotr Kwiatosz - zdjęcie do galerii
Pierzeja wschodnia Rynku w Lublinie tuż obok Chapter One by Piotr Kwiatosz (prawa autorskie do zdjęcia zastrzeżone dla Foto-hotel.pl)
Widok na pierzeję południową Rynku w Lublinie, od Chapter One by Piotr Kwiatosz - zdjęcie do galerii
Kamienice pierzei południowej Rynku w Lublinie, sąsiadujące z Chapter One by Piotr Kwiatosz (prawa autorskie do zdjęcia zastrzeżone dla Foto-hotel.pl)
Widok na restaurację Chapter One by Piotr Kwiatosz w Lublinie - zdjęcie do galerii
Rynek Starego Miasta w Lublinie z restauracją Chapter One by Piotr Kwiatosz (prawa autorskie do zdjęcia zastrzeżone dla Foto-hotel.pl)
Wieża przy Chater One Piotr Kwiatosz
Fragment pierzei wschodniej Rynku w Lublinie (prawa autorskie do zdjęcia zastrzeżone dla Foto-hotel.pl)