Pub regionalny Św. Michał na Starym Mieście w Lublinie na zdjęciach galerii

Św. Michał, pub regionalny w Lublinie, nocą - zdjęcie do galerii
Pub Regionalny, Święty Michał w Lublinie w blasku świateł (prawa autorskie do zdjęcia zastrzeżone dla Foto-hotel.pl)

Strona z galerią zdjęć Pubu regionalnego Św. Michał w Lublinie, nawiązuje do projektu Foto-hotel.pl wspierającego wizerunek lubelskich obiektów noclegowych i gastronomicznych. Niemniej jednak, zdjęcia dobraliśmy pod kątem turystów goszczących w lokalu, aby ułatwić im zwiedzanie najstarszej dzielnicy Lublina. Warto zatrzymać się chwilę przy tej stronie, albowiem nasze fotografie wyróżniają się jakością w Google Grafika, a galerie hoteli i restauracji  zajmują najwyższe pozycje. W związku z powyższym mamy nadzieję, że również galeria zdjęć Pubu regionalnego Św. Michał osiągnie podobne notowania.

Lokalizacja Pubu regionalnego Święty Michał 

Pub regionalny Święty Michał mieści się na Starym Mieście w Lublinie. Lokal zajmuje renesansową kamienicę przy Grodzkiej 16. Tuż obok, przy Grodzkiej 14, znajduje się brama stanowiąca wylot uliczki Ku Farze, zaś naprzeciwko rozciąga się Plac Po Farze, na którym w średniowieczu stał wielki kościół farny pod wezwaniem Świętego Michała Archanioła. Pozostałością po kościele są odsłonięte i nadbudowane fundamenty, które zamieszczamy na zdjęciu galerii. Lokalizacja Pubu regionalnego Święty Michał na styku Placu Po Farze i ul.Grodzkiej jest bardzo korzystna, ponieważ jest to miejsce masowo odwiedzane przez turystów i mieszkańców Lublina. Ulica Grodzka to szlak wiodący na Zamek Lubelski, przez Bramę Grodzką lub przez Plac Po Farze i Zaułek Panasa, zatem wielu zgłodniałych i spragnionych spacerowiczów siłą rzeczy trafia do Pubu regionalnego, aby zjeść na lunch czy obiad burgera lub wypić piwo kraftowe.

Atrakcje turystyczne w pobliżu Pubu regionalnego Św. Michał

W bliskim sąsiedztwie Pubu regionalnego Św. Michał znajduje się mnóstwo miejsc, które warto zwiedzić. Zresztą, całe Stare Miasto jest wielką atrakcją i warto zajrzeć w każdy jego zakątek. Wystarczy choćby wspomnieć o Lubelskiej Trasie Podziemnej, która zaczyna się w Rynku, przy Trybunale Koronnym, a kończy na Placu Po Farze, tuż obok Pubu regionalnego. Po każdej stronie Trybunału wznoszą się malownicze kamienice, tworzące pasaże pierzei: wschodniej, południowej, zachodniej i północnej. Na południowym krańcu pierzei wschodniej znajduje się najwyższa budowla Starego Miasta, jaką jest Wieża Trynitarska z platformą widokową, której nie ominie żaden turysta. Na północnym krańcu ul.Grodzkiej stoi Brama Grodzka, za którą wznosi się wzgórze, którego kulminację stanowi  Zamek Lubelski, który trzeba zwiedzić koniecznie. W salach zamku i w baszcie mieści się Muzeum Narodowe w Lublinie, zaś na dziedzińcu Kaplica Trójcy Świętej – najcenniejszy zabytek Lublina, ceniony też w całej Europie. Na szczycie baszty, zwanej donżonem, znajduje się taras, z którego widać urokliwą panoramę Starego Miasta. Warto też wiedzieć, że po stronie południowej od Pubu Św. Michał, stoi Brama Krakowska, z wylotem na Krakowskie Przedmieście, które też stanowi atrakcję turystyczną z zabytkowymi kamienicami i nowoczesną fontanną multimedialną.

Galeria zdjęć Pubu regionalnego Św. Michał i okolicznych atrakcji Lublina

Z uwagi na to że Pub regionalny Św. Michał jest usytuowany pośród licznych zabytków lubelskiego Starego Miasta, galerię zdjęć zewnętrznych tego lokalu wzbogacamy o zdjęcia pobliskich atrakcji turystycznych.

Pub regionalny Św. Michał na Starym Mieście w Lublinie - zdjęcie do galerii
Pub regionalny Św. Michał, z bramą uliczki Ku Farze (prawa autorskie do zdjęcia zastrzeżone dla Foto-hotel.pl)
Wejście Pubu Św. Michał w Lublinie - zdjęcie do galerii
Wejście do Pubu Regionalnego Św. Michał w Lublinie (prawa autorskie do zdjęcia zastrzeżone dla Foto-hotel.pl)
Pub Regionalny Św. Michał w Lublinie - zdjęcie do galerii
Pub Święty Michał z ul.Grodzką, prowadzącą do Zamku Lubelskiego (prawa autorskie do zdjęcia zastrzeżone dla Foto-hotel.pl)
Św. Michał - pub regionalny przy ul. Grodzkiej w Lublinie - zdjęcie do galerii
Św. Michał – pub regionalny przy Grodzkiej 16 w Lublinie (prawa autorskie do zdjęcia zastrzeżone dla Foto-hotel.pl)
Pub Św. Michał w Lublinie, z ul.Grodzką - zdjęcie do galerii
Pub Św. Michał z ul.Grodzką prowadzącą do Rynku w Lublinie (prawa autorskie do zdjęcia zastrzeżone dla Foto-hotel.pl)
Pub regionalny Św. Michał w Lublinie, zza fundamentów kościoła - zdjęcie do galerii
Fundamenty kościoła  z XIII wieku – na dalekim Pub Regionalny Św. Michał (prawa autorskie do zdjęcia zastrzeżone dla Foto-hotel.pl)
Widok z Pubu Św.Michał na Plac Po Farze na Starym Mieście w Lublinie - zdjęcie do galerii
Plac Po Farze w Lublinie – widok od Pubu Regionalnego Św.Michał (prawa autorskie do zdjęcia zastrzeżone dla Foto-hotel.pl)
Atrakcje turystyczne Lublina - zdjęcie w podziemiach Starego Miasta
Lubelska Trasa Podziemna, która zaczyna się pod Trybunałam Koronnym a kończy na Placu Po Farze  (prawa autorskie do zdjęcia zastrzeżone dla Foto-hotel.pl)
Atrakcje turystyczne Lublina - zdjęcie uliczki Ku Farze
Urokliwa uliczka Ku Farze, z wylotem przy Pubie Regionalnym Św. Michał (prawa autorskie Foto-hotel.pl)
Atrakcje turystyczne Lublina - zdjęcie z Rynku na Grodzką i Złotą
Rynek z ulicą Grodzką prowadzącą do Pubu Św. Michał – po prawej ul.Złota (prawa autorskie do zdjęcia zastrzeżone dla Foto-hotel.pl)
Atrakcje tyrystyczne Lublina - zdjęcie ,,Starca Miasto o świcie
Ulica Grodzka – (prawa autorskie do zdjęcia zastrzeżone dla Foto-hotel.pl)
Lublin - Rynek starówki i Wieża Trynitarska
Fragment Rynku w Lublinie z Kamienicą Konopniców. W tle Wieża Trynitarska  (prawa autorskie do zdjęcia zastrzeżone dla Foto-hotel.pl)
Atrakcje turystyczne Lublina - perspektywa fasady zamku, na zdjęciu do galerii
Zamek Lubelski, 500 m od Pubu Regionalnego Św. Michał  (prawa autorskie Foto-hotel.pl)
Atrakcje turystyczne Lublina - zdjęcie turystów na Zamku Lubelskim
Turyści przed Kaplicą Trójcy Świętej,na dziedzińcu Zamku Lubelskiego  (prawa autorskie do zdjęcia zastrzeżone dla Foto-hotel.pl)
Donżon blisko Hotelu Grodzka 20 w Lublinie
Donżon Zamku Lubelskiego, z tarasem widokowym  (prawa autorskie do zdjęcia zastrzeżone dla Foto-hotel.pl)
Unikalny zabytek -Kaplica Trójcy Świętej ( prawa autorskie do zdjęcia zastrzeżone dla Foto-hotel.pl )
Co warto zobaczyć - panoramę
Panorama Starówki – widok z baszty Zamku Lubelskiego (prawa autorskie do zdjęcia zastrzeżone dla Foto-hotel.pl)
Gdzie zjeść dobrą pizzę w Lublinie w pubie i restauracji - zdjęcie do galerii
Brama Krakowska, prowadząca z Krakowskiego Przedmieścia na Stare Miasto i Pubu Św. Michał  (prawa autorskie do zdjęcia zastrzeżone dla Foto-hotel.pl)
Krakowskie Przedmieście
Krakowskie Przedmieście z kościołem z XV wieku. W tle wieże Starego Miasta (prawa autorskie do zdjęcia zastrzeżone dla Foto-hotel.pl)
Lubelskie Krakowskie Przedmieście
Krakowskie Przedmieście w Lublinie, z Bramą Krakowską i Wieżą Trynitarską na dalekim planie  (prawa autorskie do zdjecia zastrzeżone dla Foto-hotel.pl)
Atrakcje turystyczne Lublina - zdjęcie labiryntu fontanny multimedialnej
Fontanna multimedialna ok. 1000 m od Pubu Św. Michał (prawa autorskie do zdjęcia zastrzeżone dla Foto-hotel.pl)