Lepiej trafić nie mogłeś – zadzwoń do nas

Przepraszamy:  strona jest modernizowana, z powodu  restrukturyzacji branżowej firmy w okresie zawieszenia jej działalności.

Z uwagi na powyższe, formularz kontaktowy jest nieczynny.

Szanowny Kliencie, zanim zadzwonisz lub wypełnisz formularz, zapoznaj się z krótkim, przejrzystym regulaminem, dotyczącym ochrony Twoich danych osobowych. Wykonanie telefonu lub wysłanie formularza, potraktujemy jako akceptację warunków określonych w poniższym regulaminie.

Regulamin

Dzwoniąc do nas na wyszczególnione numery telefonów lub wypełniając poniższy formularz,   w celu zasięgnięcia informacji o naszej ofercie,  wyrażasz  zgodę na zanotowanie Twojego numeru telefonu lub adresu e-mail ( bez pozostałych danych) w firmowym notatniku (kalendarzu) w wersji papierowej. Ponadto, wyrażasz zgodę na możliwość odzwonienia  do Ciebie lub wysłania e-maila  przez naszą firmę, wyłącznie w sprawie oferty, która Cię interesuje. Zgodę udzielasz dobrowolnie, wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje zapytanie lub też w celu realizacji złożonego zamówienia na usługę fotograficzną lub zakup zdjęć.

Niezależnie od powyższego, w przypadku złożonego przez Ciebie zamówienia na wykonanie usługi fotograficznej, wyrażasz zgodę na zanotowanie w wyżej wymienionym notatniku innych danych osobowych, które są niezbędne do wystawienia imiennej faktury lub wysłania przesyłki pocztowej. Ponadto, w  przypadku konieczności wysłania przesyłki pocztowej na wskazany adres, wyrażasz zgodę na przekazanie firmie pocztowej, Twojego imienia, nazwiska, adresu i numeru telefonu.

Podkreślamy, że Twoje dane osobowe nie będą przechowywane w jakiejkolwiek naszej bazie elektronicznej, ponieważ takiej bazy nie prowadzimy. Istotne jest też to, że wszystkie udzielone zgody masz prawo wycofać w dowolnym momencie.

Grażyna Łasisz
tel. 501 179 249
tel. 794 568 300
kasanadomlogo
20-060 Lublin